Versmė – sanatorija Birštone | GO tour Versmė – sanatorija Birštone | GO tour

Versmė – sanatorija Birštone

Jei Jūs norite atgauti jėgas, pailsėti po įtempto darbo, išsivaduoti nuo sveikatos sutrikimų, esate maloniai kviečiami gydytis ir ilsėtis Birštono sanatorijoje „Versmė”. Tai specializuoto gydymo ir poilsio įstaiga, teikianti reabilitacijos, palaikomosios reabilitacijos, ambulatorinės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas ištisus metus.

Vienu metu čia gali gydytis ir ilsėtis iki 340 žmonių. Sanatorijoje dirba net 192 kvalifikuoti darbuotojai. Per metus sanatorijoje apsilanko iki 5000 klientų.

Jūsų laukia atnaujintos, rekonstruotos sanatorijos „Versmė“ gydyklos. Čia naudojamos naujausios technologijos, moderni medicininė įranga. Gydant ir sveikatinant prioritetas teikiamas natūraliems gydomiesiems faktoriams – gydomajam purvui ir mineraliniam vandeniui. Įrengtos puikios treniruoklių salės, mineralinio vandens baseinas, pirčių kompleksas, teikiamos natūralaus purvo, purvo + molio + mineralinio vandens procedūros, haloterapija druskų kambaryje.

Sanatorija „Versmė“ – geriausia vieta Jūsų sveikatos stiprinimui, grožiui ir poilsiui.

  • MINERALINĖS VONIOS

Visų gydomųjų vonių paruošimui naudojamas mineralinis vanduo, kurio mineralizacija – 20-22 g/l. Šio mineralinio vandens 260 metrų gylio gręžinys yra sanatorijos „Versmė“ teritorijoje.

Gydomųjų vonių poveikis pasireiškia dėl temperatūrinio, cheminio ir mechaninio (hidrostatinio) mineralinio vandens poveikio. Voniose atsipalaiduoja raumenys, padidėja venų sienelių tonusas, atsiveria odos poros, sustiprėja kraujotaka ir medžiagų apykaitos procesai, pagilėja kvėpavimas, pagerėja deguonies pasisavinimas. Mineralinis vanduo teigiamai veikia imuninę sistemą, mažina skausmą ir uždegimus.

Gydomosios mineralinio vandens vonios skiriamos periferinės nervų sistemos, uždegiminių ir degeneracinių sąnarių ir stuburo, lėtinių vidaus organų ligų, neurozių, lėtinio nuovargio sindromo gydymui.

Angliarūgštės vonia grūdina, didina organizmo darbingumą, yra skiriama kaip gydomoji ir profilaktinė priemonė nuo įvairių širdies susirgimų.

Kontrastinė vonia skiriama esant kojų kraujotakos sutrikimams, pėdų šalimui, prakaitavimui, lėtiniams sąnarių uždegimams.

Perlinėje mineralinio vandens vonioje į vandenį pučiamas oras didina įsotinimą deguonimi, veikia raminamai, pagerina nuotaiką, miegą.

Mineralinėmis kvapiosiomis druskomis įsotintos vonios ypač tinka, gydant funkcinius centrinės nervų sistemos susirgimus (neurozę, depresiją, vegetacines distonijas, lėtinio nuovargio sindromą), kvėpavimo takų ligas. Jos valo ir gydo odą, mažina peršalimo simptomus.

Mineralinių vonių procedūros:

  • GYDOMASIS DURPINIS PURVAS

Naudojamas sanatorijai „Versmė“ priklausančio karjero gydomasis durpinis purvas. Gydykloje purvas išsijojamos ir taip pašalinamos priemaišos. Purvas yra sumalamas, skiedžiamas mineraliniu vandeniu, kaitinamas ir vamzdynais paduodamas į procedūrų patalpas. Efektyviausia šio unikalaus durpinio purvo sudedamoji dalis yra koloidinė frakcija, susidedanti iš humusų, bitumų, vaško, celiuliozės ir lignino.

Purvo temperatūra ir cheminė sudėtis veikia gydomai, pagerėja periferinė kraujotaka, mikrocirkuliacija. Tai pagerina audinių mitybą, skatina uždegiminių infiltratų rezorbciją, mažina skausmo jutimą, stimuliuoja endokrininių liaukų veiklą, padidina organizmo adaptacines ir kompensacines funkcijas.

Purvo procedūros skiriamos, esant lėtiniams sąnarių uždegimams, deformuojančiai osteoartrozei, lėtiniam spondiloartritui, Bechterevo ligai, osteochondrozei, spondiloartrozei, raumenų, sausgyslių, kaulų traumoms ir susirgimams, kontraktūroms po nudegimų, traumų, uždegimų, poūmiams ir lėtiniams periferinės nervų sistemos susirgimams, centrinės nervų sistemos susirgimams (liekamieji reiškiniai po meningoencefalito, encefalomielito, vaikų cerebrinio paralyžiaus, stuburo ir galvos smegenų traumų pasekmės be epilepsijos ir psichikos sutrikimų), po tarpslanstelinių diskų operacinio gydymo, lėtiniams ginekologiniams uždegimams, nevaisingumui, funkciniam kiaušidžių nepakankamumui, lėtiniam prostatitui, orchitui, epididimitui, lėtiniams virškinimo sistemos susirgimams.

Durpinis purvas naudojamas purvo aplikacijų (įvyniojimų), purvo ir mineralinių vonių, sauso purvo maišeliuose aplikacijų bei savitarnos purvo (purvas su moliu) procedūroms.

Gydomojo purvo procedūros:

Šiltas mineralinis vanduo atpalaiduoja raumenis, palengvina sąnarių judesius. Povandeninės srovės, kaskadose krintantis vanduo masažuoja kūną. Tai puiki grūdinanti ir gydomoji procedūra, derinanti malonumą ir naudą.

  • PIRTYS

Tai gydomosios ir sveikatinimo procedūros, kai organizmas yra veikiamas karštu oru, ir drėgme. Veikiant šiems faktoriams, atsipalaiduoja raumenys bei jungiamasis audinys, atsiveria odos poros, per kurias aktyviau pasišalina šlakai, toksinai, atsipalaiduoja viršutiniai kvėpavimo takai, bronchai, palengvėja atsikosėjimas, stimuliuojama kraujo apytaka, skatinanti lėtinių uždegiminių procesų gijimą. Pirčių poveikyje greičiau atsistato raumenų jėga, padidėja ištvermė ir darbingumas.

Pirtyje gerai pabūti po ligos ar operacijos, kai žmogus jau sveikas, bet organizmas dar silpnas, nes pirtis skatina medžiagų apykaitą ir padeda greičiau atgauti jėgas bei darbingumą.

Baseino ir pirčių komplekso paslaugų darbo laikas:

I-II nedirba

III-IV-V-VI-16.00-21.00

VII- 9.00-18.00

Pirčių procedūros:

Natūralaus, tikro, neprisotinto angliarūgšte (negazuoto) mineralinio vandens „Versmė“ nemokamai galima paragauti  sanatorijos „Versmė“ biuvetėje.

Daugiau pasiūlymų ar informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt