Sanatorija Jaunkemeri | GO tour Sanatorija Jaunkemeri | GO tour

Sanatorija Jaunkemeri

Ši sanatorija įsikūrusos Latvijoje, Jūrmaloje, prie Baltijos jūros. Čia gydomi kvėpavimo takai, sąnarių, nervų sistemos, širdies ir kraujagyslių sutrikimai.

Tai unikalus kurortas, kuris gydymui naudoja tris pagrindinius gydomuosius faktorius:  klimatą (jūra, pušynai, švarus oras), mineralinį vandenį (prisotintą sieros) ir purvą (durpės ir sapropelis).

Sanatorijoje Jaunkemeri gydomi: širdies ir kraujagyslių, periferinės ir nervų sistemos, judamojo – atramos aparato, virškinamojo trakto, ginekologiniai, odos, medžiagų apykaitos sutrikimai, vaikų susirgimai.

Sanatorija pastatyta 1976 metais. Įsikūrusi prie pat Baltijos jūros, apsupta nuostabiu pušynu. Turi baseiną, džiakuzi, kino salę, konferencijų salę, mokamą automobilių stovėjimo  aikštelę. Joje įrengta 200 kambarių. Kambariuose: dušo kabina, tualetas, televizorius, šaldytuvas, telefonas.

Teikiamas trijų kartų dietinis maitinimas. Visi gydymai vyksta šiuolaikiškoje gydykloje, netgi yra logopedo psichologo paslaugos. Vykdoma klinikinė ir biocheminė diagnostika laboratorijoje ir atliekamas ultragarsas.

Sanatotijoje Jaunkemeri atliekamos įvairios procedūros:

  • Vonos: vandenilio sulfidas ir bromo mineralinio vandens vonios, mineralinės, keturių kamerų ir vonios, sūkurinės, purvo, naftalano, su priedais.
  • Masažai: klasikinis, povandeninis.
  • Šildymai: purvu, purvo aplikacijos.
  • Gydomoji gimnastika: salėje, baseine, grupėje ir individualiai.

Jaunķemeri sanatorijoje siūlomi modernūs metodai diagnozuojant ir gydant pagal individualų planą: ergoterapija, magnetoterapija mechanoterapijos, lazeroterapija, osteoreflex, oksigenacija, ergoterapija,  fizioterapija, inhaliacijos, limfodrenažas, akupunktūra druskų kambarys, fitneso  centras, diabeto centras. Stomatologas ir odontologijos paslaugos ir kt.

 

Susidomėjus daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480 arba rašykite info@gotour.lt