Eglė – sanatorija Birštone | GO tour Eglė – sanatorija Birštone | GO tour

Eglė – sanatorija Birštone

Šimtmečius kurortą garsinę natūralūs veiksniai – mineralinis vanduo ir gydomasis purvas – dabar „Eglės“ sanatorijoje Birštone derinami su šiuolaikinėmis technologijomis. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti organizmą.

Į sanatoriją atvyksta tiek norintys gydytis, tiek ir profilaktiškai pasistiprinti, atgauti darbingumą bei gerą savijautą. Švelnus kurorto klimatas, tyras pušynų oras ir rami aplinka padeda produktyviai pailsėti ir pasisemti fizinių bei vidinių jėgų. Specialiai nuodugniam Jūsų organizmo ištyrimui ir būklės įvertinimui sanatorijoje papildomai skiriamos diagnostinės procedūros bei kvalifikuotų specialistų konsultacijos.

Maitinimas

Švediško stalo tipo maitinimas teikiamas tris kartus per dieną. Kasdien galėsite pasirinkti iš plataus ir subalansuoto švediško stalo meniu, kuriame rasite įprastinių kasdienių, tradicinių lietuviškų bei dietinių patiekalų, šviežių vaisių ir daržovių, šaltų ir karštų gėrimų bei desertų.

Darbo laikas:

Nuo pirmadienio iki penktadienio

Pusryčiai: 07.30 val. – 09.30 val.

Pietūs: 12.30 val. – 14.30 val.

Vakarienė: 17.30 val. – 19.30 val.

Nuo šeštadienio iki sekmadienio

Pusryčiai: 07.30 val. – 10.00 val.

Pietūs: 12.30 val. – 14.30 val.

Vakarienė: 17.30 val. – 19.30 val.

Gydyklos

„Eglės” sanatorijos Birštone  teikiama daugiau nei 100 įvairių gydomųjų mineralinio vandens, gydomojo ir baltojo purvo, kineziterapijos, fizioterapijos, psichoterapijos procedūrų, masažo procedūrų ir tyrimų. Gydomąsiąs procedūras atvykus paskiria sanatorijos gydytojai kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgdami į jo sveikatos būklę bei poreikius ir pageidavimus.

“Eglės” sanatorijoje dirbantys patyrę specialistai procedūroms naudoja gydomąjį purvą ir mineralinį vandenį iš „Eglės” sanatorijos telkinių.

Nuo 2015 liepos 1 dienos atidaromos “Eglės” sanatorijos gydyklos, kuriose įrengtas didžiausias regione baseinų ir pirčių kompleksas. Jame gydyklų svečiai galės mėgautis trimis skirtingais gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, sūkurinėmis ir vertikaliomis voniomis. Pirčių zonoje bus galima išbandyti – įvairių temperatūrų garines pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtį, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas, himalajų druskos pirtį, hamamą bei ledo kambarį. Mažųjų svečių laukia vaikų baseinas.

Gydyklose įrengti du druskų kambariai, dvi audiovizualinės terapijos ir viena aromaterapijos salė, kineziterapijos ir ergoterapijos salės, treniruoklių salė, du ramybės ir poilsio kambariai, SPA centras. Svečių laukia ir sveikatos baras bei saulės terasa.

Gydyklose vienu metu  gali sveikatintis daugiau nei 600 žmonių.  Aplinka pritaikyta žmonėms su fizine negalia.

Gydomi susirgimai: judamojo – atramos aparato; nervų sistemos (neurologinės); kraujotakos sistemos (kardiologiniai); kvėpavimo sistemos (pulmonologiniai); traumatologiniai – artopetiniai; onkologiniai; endokritiniai; ginekologiniai; virškinimo sistemos; odos susirgimai; inkstu ligos.

Daugiau pasiūlymų ar informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt