Šveicarijos ir Vokietijos gamtos grožis | GO tour Šveicarijos ir Vokietijos gamtos grožis | GO tour

Šveicarijos ir Vokietijos gamtos grožis

Trukmė: 6 dienos / 5  naktys
Kelionė  autobusu
Kelionės kaina – nuo 219 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos (Panevėžio, Vilniaus, Kauno). Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Niurnbergą. Ekskursija.
Niurnbergas (vok. Nürnberg) – dar vadinamas pačiu “vokiškiausiu” miestu. Viduramžių laikais tai buvo vienas didžiausių prekybos ir amatų centrų. Miestą iki šiol puošia nuostabios gotikinės bažnyčios, puikiai išsilaikę ir su meile puoselėjami architektūros šedevrai, fontanai.
Būtent Niurnbergas laikomas Europos žaislų, riestainių, tradicinių dešrelių sostine bei vienintelio Vokietijoje raudonojo alaus gimtine.

Tai miestas, išsiskiriantis ypatinga atmosfera, kviečiantis atrasti, pažinti, domėtis. Išskirtinė dvasia ypač jaučiama senamiestyje su gausybe lankytinų vietų ir patrauklių parduotuvių. Šv. Lorenzo bažnyčios šešėlyje groja gatvės muzikantai iš visų pasaulio kampelių, o prie netoliese esančio Albrechto Diurerio namo – muziejaus, vakarais pabendrauti renkasi šiuolaikinio gyvenimo mylėtojai. Niurnberge tarpusavyje harmoningai susipina tai kas nauja ir sena, modernu ir istoriška. Šiame mieste Jūsų laukia daug staigmenų!
Kelionė link Šveicarijos sienos. Vėlyvas atvykimas į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė link Ciuriho. Atvykimas į Ciurihą. Ekskursija.
Ciurichas (vok. Zürich) – ekonominis ir kultūrinis Šveicarijos centras, vienas turtingiausių Europos miestų. Aukščiausią gyvenimo kokybę siūlantis miestas įsikūręs tarp dviejų kalnų, juosiamas Limmatupės bei Ciuricho ežero.
Ekskursijos metu aplankysite senąją miesto krantinę Limmatquai, žymiuosius Mark Chagal vitražus, komercijos, Universiteto rajonus. Nuo Hohenstrasse atsivers stulbinantis vaizdas į Alpes bei Ciuricho ežerą. Rapperswil rajone akis džiugins nuostabiais rožių sodais. Pažintį su Ciurichu tęsite šalia viduramžių pilies, apsilankysite ir spalvingame senamiestyje bei Lindenhof parke.
Laisvas laikas viešbutyje. Pageidaujantieji gali rinktis 2 val. Mini kruizą po Ciuricho ežerą (už papildomą mokestį). Vakare grįžimas į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

 4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas arba ekskursija Bernas – Interlakenas – Liucerna (pageidaujantiems, už papildomą mokestį).
Bernas (vok. Bern) –vienas iš nedaugelio miestų, išsaugojusių savo išvaizdą nuo įkūrimo viduramžiais iki šių dienų. J.W. Goethe, viešėjęs Berne 1779 m., rašė: „Tai pats gražiausias miestas iš visų, kuriuos mes kada nors matėme“. Jungtinių Tautų Organizacija Berną, yra paskelbusi pasauline kultūros įžymybe, (kaip ir Romą, Florenciją, Egiptą).
Žymusis Mendelsonas yra sakęs: „Kas nepabuvojo Interlakene (vok. Interlaken), tas nebuvo Šveicarijoje“. Interlaken, išvertis iš vokiečių kalbos – esantis tarp ežerų, ir išties miestas glaudžiasiThunersee ir Brienzersee ežerų kaimynystėje.
Apibūdinti šios vietovės neįmanoma, nes prieš didingus gamtos kūrinius žodžiai nublanksta. Krištolo tyrumo kalnų upeliai, griausmingi kriokliai, švariausios upės, dangaus žydrumo ežerai – visa tai yra neatsiejama Interlakeno ir jo apylinkių dalis.
Vykstame link Liucernos.
Pakeliui aplankome įspūdingąjį Trümmelbach krioklį (Trummelbachfalle).
150 m aukščio krioklį sudaro dešimtys galingų vandens kaskadų, esančių kalno viduje. Tai vienintelis krioklys Europoje, į kurio vidų galite užeiti (už papildomą mokestį) – į krioklio gelmes veda 1913 m. pastatyti tuneliai bei liftai.
Liucerna (vok. Luzern) – centrinėje Šveicarijos dalyje įsikūręs miestas, kuris kelis šimtmečius buvo laikomas nepripažintąja Šveicarijos sostine. Vienas gražiausių miestų Europoje stūgso žymiojo Keturių Kantonų ežero pakrantėje, apsuptas kalnų ir kalvų . Miestas žavi savo nepakartojamais kraštovaizdžiais.
Vėlai vakare grįžimas į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

 5 diena. Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas. Kelionė link Štutgarto. Ekskursija.
Štutgartas (vok. Stuttgart) – Baden –Viurtembergo žemės sostinė, didelis transporto, verslo ir gamybos centras, kuriame įsikūrę tokie koncernai , kaip Daimler AG, Porsche, Bosch ir kt.
Tai, kontrastų miestas, kuriame tarpusavyje harmoningai dera senoji ir naujoji architektūra.
Pažintį su miestu pradėsime nuo pagrindinės stoties, pastatytos XX a. Didžiulio kupolo pavidalo pastatą vainikuoja raudonų plytų bokštelis su „Mersedes“ ženklu.
Keliaujant Kenigstrase gatve pateksite į Schlossplatz aikštę (pilies aikštę), kurioje dera klasicizmo bei šiuolaikinės architektūros statiniai nei Naujoji pilis – paskutinė didesnė baroko stiliaus pilis Vokietijoje, įkūnijusi hercogo Karlo Eugenijaus von Viurtembergo siekį paversti Štutgartą „Naujuoju Versaliu“.
Tęsiama kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė Lietuvos link. Vėlai vakare atvykimas į Kauną, Vilnių, Panevėžį.

 

Į KLIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė turistinės klasės autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu (rusų k. )
 • 2 nakvynės kelionės metu viešbutyje Lenkijoje, su pusryčiais („švediškas stalas“), dviviečiame kambaryje
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje Vokietijoje, su pusryčiais („švediškas stalas“), dviviečiame kambaryje
 • Ekskursija Niurnberge (rusų k.)
 • Ekskursija Ciurihe (rusų k.)
 • Ekskursija Štutgarte (rusų k.)

EKSKURSIJŲ PAKETAS 60 EUR:

 • Ekskursija Berne
 • Ekskursija Interlakene
 • Išvyka prie Trümmelbach krioklio (įėjimo bilietas apie 11 EUR keliautojas apmoka pats)
 • Ekskursija Liucernoje

 PAPILDOMA INFORMACIJA:

 • Priemoka už apgyvendinimą vienviečiam kambaryje visos kelionės metu 80EUR
 • Papildoma vieta autobuse 75 EUR
 • Jei kelionės metu pageidausite triviečio kambario – būtina apie tai pranešti užsakant kelionę (patikslinsime galimybę užsakyti papildomą lovą Jūsų kambaryje)
 • Ekskursijos vyksta rusų kalba
 • Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis
 • Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
 • Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.
 • Keliautojo vardą, pavardę galima keisti ne vėliau nei likus 14 d. iki kelionės pradžios.
 • Keliaujantiems su mažyliais iki 6 metų: jei vaikas miega su tėvais (neskiriama papildoma lova) – taikoma 100 % nuolaida ekskursijoms. Jei pageidaujama papildoma lova – taikomos tokios pačios sąlygos, kaip ir keliaujantiems su 6-12 m. vaikais.
 • Keliaujantiems su 6 -12 m. vaikais: vaikui taikoma 50% nuolaida visoms ekskursijoms
 • Nuo 12 metu nuolaidos nebegalioja
 • Įėjimo į lankomus objektus bilietai bei kitos papildomos išlaidos apmokamos vietoje

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt