Rožėmis kvepianti Bulgarija | GO tour Rožėmis kvepianti Bulgarija | GO tour

Rožėmis kvepianti Bulgarija

SVAIGINANTIS GROŽIS IR ISTORIJOS DVELKSMAS

Trukmė: 12 dienų/ 11 naktų
Kelionė autobusu
Kelionės kaina – nuo 229 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Ryte išvykstame iš Panevėžio/ Vilniaus/ Kauno (išvykimo laiką patikslinsime 1 diena iki išvykimo) Kelionė per Lenkiją. Sustojimas pietums Lenkijoje. Nakvynė Slovakijos viešbutyje, Prešov mieste.

2 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Prešov mieste arba ekskursija „Spišo pilis –Levoča – Popradas aplankant termalinį vandens parką AquaCity“(pagal pageidavimą, apmokama atskirai). Spišo pilies tvirtovė garsėja toli už Slovakijos sienų, nes ji yra laikoma viena iš didžiausių Europoje ir yra UNESCO Pasaulio kultūros paveldo dalis. Puikiai išsilaikiusi, su turtinga architektūra ir interjeru, įdomia istorija Spišo pilis iškyla virš mažo Spišo Pogradjės miestelio. Ekskursijos metu galite pakilti į aukščiausią pilies bokštą, pastatytą dar XIII amžiuje. Iš ten atsiskleidžia nuostabus vaizdas, o užsižaidę berniukai galės atidžiai apžiūrėti apylinkes: ar neateina priešas. Senovinis miestas Levočia – tikrasis kultūros ir istorijos lobis tarp slovakiškų miestų su daugybe architektūrinių paminklų, liudijančių apie puikius miesto istorinius įvykius. Miesto centre yra labai gerai išlikusi viduramžių aikštė, kuri yra apsupta maždaug 60 gotikos ir renesanso stiliaus pastatų. Šv. Jokūbo (6,59 BYN O) bažnyčioje yra aukščiausias medinis gotikinis altorius pasaulyje – tai garsiojo drožėjo Meistro Pavlo iš Levočios darbas. Ant Marianos kalno yra Marianos bažnyčia, kuri yra viena iš 10-ties Bazilikų Slovakijoje. 2009 metais miestas įrašytas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą.
Popradas yra pagrindiniai ,,vartai“ į Aukštuosius Tatrus. Miestas sužavės Jus savo istorija, gamta ir unikalia atmosfera. Senovinės pilys, ledo urvai, terminiai šaltiniai, nacionalinė virtuvė – visa tai žavingasis Popradas! Aqua City Popradas – rojus, sukurtas poilsiui ir pramogoms! Lankytojų paslaugoms pagal pasirinkimą 13 geotermaliniai plaukiojimo baseinai ir sukūrinės vonios, 11 inhaliacinių kambarių, saunos, relaksacijos zonos ir SPA. AquaCity vanduo gaunamas iš geotermalinių gamtinių požeminių ežerų ir esant apie +49 laipsnių temperatūrai patenka į vandens parką vamzdžiais. Naktinė kelionė autobuse.

3 diena. Atvykimas į žinomą Bulgarijos kurortą “Saulėtas Krantas”. Apgyvendinimas Amfibia Beach 3* viešbutyje. Pažintis su kurortu, laisvas laikas.

3-10 dienos. Poilsis Juodosios jūros pakrantėje, Amfibia Beach 3* viešbutyje, pusryčiai įskaičiuoti.

10 diena. Pusryčiai. Kambarių atlaisvinimas iki 12:00. Laikas apsipirkimui arba poilsis prie jūros. Vakare išvykimas į namus. Naktinė kelionė autobuse.

11 diena. Atvykimas į Slovakiją. Apgyvendinimas viešbutyje Prešov mieste. Nakvynė viešbutyje Prešov mieste.

12 diena. Pusryčiai. Kelionė į namus. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Sustojimas pietums Lenkijos teritorijoje. Vėlyvas sugrįžimas į Lietuvą.


APGYVENDINIMAS BULGARIJOJE:

Saulėtas krantas: Amfibia Beach 3* viešbutis randasi 25 km nuo Burgaso oro uosto, 3 km nuo Saulėto Kranto centro, 150 m nuo paplūdimio. Pastatytas 1973 metais, paskutinė renovacija buvo atlikta 2007 m.

Susideda iš trijų 6-ių aukštų korpusų („Amfibija“, „Morska zvezda“ ir „Fregata“), viso180 kambarių: standard rooms (maks. 2+1 žm., 14 m2); triple rooms (3 viengulės lovos, sudedamas fotelis, maks. 3+1 žm., 20 m2).

Paplūdimys: valstybinis, smėlėtas. Skėčiai, gultai ir čiužiniai – mokami.

Prie baseino: Skėčiai ir gultai – nemokami.

Kambarys: vonios kambarys, kondicionierius, palydovinė TV, Inernetas Wi-Fi (mokamai), telefonas, mini-šaldytuvas, seifas (tik korpuse „Amfibija“), balkonas, grindys – plytelės, room service (mokamai), kambarių tvarkymas – kasdien, patalynės keitimas – kartą per 3 dienas, rankšluosčių keitimas – kartą per 3 dienas.

Teritorija: pagrindinis restoranas, 2 barai, 3 atviri baseinai, Inernetas Wi-Fi vestibiulio bare (nemokamas), konferencijų salė (iki 100 žm.), valiutos keitykla, parduotuvė, kirpykla, seifas registratūroje (mokamas), parkavimo aikštelė.

Vaikams: vaikiškas baseinas su kalneliu, vaikų žaidimų aikštelė, vaikiškos kėdutės restorane, vaikiška lovytė (pagal užklausą). Pramogos ir sportas

Nemokamai: tinklinis

Mokamai: biliardas

JŪSŲ POILSIO METU MES SIŪLOME (pagal pageidavimą, apmokami atskirai):

Piratų kruizas. Nepamirštamas pasiplaukiojimas laivu suaugusiems ir vaikams palei Saulėto Kranto ir Elenitės krantus. Jis grąžins jūs į tas dienas, kai jūroje „karaliavo“ piratai. Laive pateikiami pietūs – kepta ant grotelių mėsa, o vėliau galima sudalyvauti piratų mūšyje, maudytis, žvejoti arba tiesiog degintis ant denio.

Nеsеbras – Sоzоpоlis.Nesebras – UNESCO miestas, kuriame daugiau nei 100 kultūros ir senovės paminklų iš įvairių istorinių laikotarpių. Jame kiekviename žingsnyje senovė kartu su dabartimi. Labai malonu pasivaikščioti siauromis, grįstomis akmenimis gatvelėmis su mediniais namais ir senosiomis bažnyčiomis.
60 km į pietus nuo Nesebaro yra seniausias miestas Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje – Sozopolis, graikų Apolonija. Sozopolis šiandien yra mažas miestelis su siauromis gatvelėmis ir vaizdingais namais ir daugybe paminklų iš įvairių epochų.
Toliau aplankysime unikalų turistų atrakcioną, pilį ,,Įsimylėjęs Vėjas“ su turtingu botanikos sodu. Unikali vieta, kur susipina tradicijos ir modernumas, amžinybė ir akmenys, gamtos žavesys, vyno ir genijaus žmogiškumo magija. Pasakiškame savo grožiu kampelyje išliko seno vyno rūsys. Gamybos salėje yra didžiulės ąžuolinės statinės, o degustacijos salėje galima paragauti puikių raudonų ir baltųjų vynų ir konjako.

Bulgarų nacionalinis vakaras. Ši ekskursija suteikia turistams tiesioginį vaizdą apie išlikusias bulgarų liaudies tradicijas: nacionalinė virtuvė, gėrimai, amatai, muzika ir muzikos instrumentai, šokiai, tautiniai kostiumai, buities organizavimas. Visa tai galima ne tik stebėti tiesiog iš arti, bet taip pat ir patiems dalyvauti.
Kartu su linksma kompanija Jūs sėsite už turtingo stalo, paragausite tikro naminio bulgariško vyno iš statinių, pasirinktinai ir be apribojimų. Jūs išgirsite puikius dainavimus, pamatysite gražius, ritminius šokius ir spalvingus nacionalinius kostiumus. Programa baigiasi unikaliais šokiais ant įkaitintų anglių.

Veliko Tirnovo – Arbanasi. Ekskursija prasideda nuo apsilankymo Arbanasi kaime. Šaltiniai teigia, kad Arbanasi žinomas jau XV – XVI a.a., kai Bulgariją valdė Turkija. Kaimas buvo švietimo centras. Arbanasi istorija yra turtinga, iki mūsų dienų išsaugota 144 autentiški namai su turtingu vidaus interjeru, 5 bažnyčiomis ir 2 vienuolynais.
Veliko Tirnovo. Tai viduramžių Bulgarijos sostinė su 7000 metų istorija. Tai unikalūs namai su pakibusiais vienas virš kito aukštais tiltais, staigiai kylančiais virš gatvių, tai dvarai ir bokštai, muziejai, senovinės kolonos su Bulgarijos valdovų užrašais, vienuolynai su turtingomis freskomis ir, žinoma, namai – tvirtovės. Ekskursijos metu jūs apžiūrėsite istorinę kalvą Antrosios Bulgarijos karalystės didybės Caraitį – tylųjį liudytoją, senąją miesto dalį, pasivaikščiosite po XIX amžiaus – amatininkų rajono Samovodsko turgaus eiles, kur galėsite nusipirkti unikalių suvenyrų ir antikvarinių daiktų.

Džipų sаfаri. Šitos ekskursijos metu jūs pamatysite vietas, kur nepatenka įprasti turistai. Kelionė džipu kalnų keliais – tai džiaugsmas tikram keliautojui. Jūs aplankysite senąjį kaimą – Erkeč. Kaimas buvo įkurtas 5-6 amžiuje ir iki šių dienų išsaugojo senąją kultūrą, tradicijas ir kalbą. Pietūs bus nacionaliniame restorane Košarico kaimelyje. Kirsdami džipais mažus upelius ir apleistus kelius, ir Jūs prisiminsite šią dieną visam gyvenimui!

Rožių slėnis – Šipkа – Еtyras. Jūsų laukia tikrai nepamirštama kelionė atgal į praeitį po senovės Trakijos karalių slėnį, pamatysite bulgarų Atgimimo architektūrą ir vienuolynus, išsivadavimo karo takus, kur gimė ilgai laukta Bulgarijos laisvė.
Ekskursijos metu Jūs važiuosite pro rožių Slėnį, kur auginama garsioji aliejinė rožė, paragausite rožių likerio ir uogienės iš rožių žiedlapių, aplankysite Trakijos kapą – unikalų senovės paminklą. Toliau apžiūrėsite šventyklą – Kristaus gimimo paminklą Šipkos kaime, skirtą atminti žuvusiems rusų ir bulgarų kariams, kurie krito už Bulgarijos išlaisvinimą iš Osmanų įsiveržimo. Tada vyksite į Stoletovo viršūnę, kur yra iškilęs didingas Laisvės paminklas.
Pabaigoje apsilankysite etnografiniame muziejuje po atviru dangumi – Etyre. Čia yra vienintelė liaudies amatų kolekcija, kuri veikia vandens pagalba. Muziejuje ne tik kruopščiai saugomos liaudies tradicijos, bet kiekvienas lankytojas gali tapti jų dalyviu, pajausti liaudies kultūros dvelkimą.

Kоtiol ir Žеrаvnа. Mes pabuvosime dviejose nuostabiose, apsuptose žalumos gyvenvietėse – Kotiol ir Žeravna. Šios dvi mažos gyvenvietės išsaugojo unikalią senų tradicijų, ritualų, folkloro, ateinančio iš senųjų laikų harmoniją. Senosios Bulgarijos romantiką čia parodo visi namai, pastatyti Renesanso epochoje, akmenimis grįstos gatvelės ir patys žmonės, kurie kruopščiai ir nuoširdžiai saugo savo protėvių tradicijas. Kelionė į Kotiol ir Žeravną – tai kelionė į senąją, paslaptingąją Bulgariją, kelionė į senuosius laikus.

Stаmbulas – civilizacijos lopšys. Tūkstančio mečečių miestas, ir pasaulinės prekybos centras. Didžiausias Turkijos miestas ir trečiasis pagal gyventojus miestas Europoje – 13 – milijoninis Stambulas, įsikūręs abipus Bosforo krantų iš Marmuro jūros pusės. Šie aprašymai kaip negalima geriau pabrėžia nuostabaus miesto kontrastą, kur karaliauja rytietiška prabanga ir europietiškas kuklumas. Didingiausi istoriniai paminklai, nepakartojamas grožis, turkiškas koloritas – visa tai Jūsų laukia apžvalginėje ekskursijoje po miestą, o tada galėsite sau leisti apsipirkimo terapiją po siauras ,,Kapalyčiarši“ turgaus gatves.

Sоfija – Plоvdivas. Turtinga ekskursija, kupina informatyviu turiniu ir emociniais išgyvenimais. Pirmiausia, kelias Jus nuves į Plovdivą – antrąjį pagal dydį miestą Bulgarijoje, kur prieš pietus apžiūrėsite Senamiestį – architektūros paminklą nuo Bulgarijos Atgimimo laikų. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Plovdivą, aplankant Antikinį teatrą, ,,Hisaro Kapijo“ tvirtovės vartus, Trakijos tvirtovės ,,Nebet tepe“ – vienas malonumas!
Ir štai prieš Jus jau Sofija – Bulgarijos sostinė. Miestas, kuriam jau penki tūkstančiai metų, miestas, kuris sužavės Jus savo neapsakomu grožiu, jaudinančia praeitimi ir europietiška dabartimi. Į kelionę įtrauktas lankymasis Aleksandro Nevskio šventykloje, Šventojoje sinodoje, ,,Kunigaikščio Aleksandro Batenbergo“, Liaudies susirinkimo, Caro Išlaisvintojo Paminklo, Prezidentūros, Ruso paminklo, Rusijos cerkvės aikštėse.

Povų ferma. Ji yra įsikūrusi sodo teritorijoje, kurioje auga 9000 vaismedžių – persikų, nektarinų, abrikosų, trešnių. Egzotinis pasivaikščiojimas po fermą, pasakojimas-pokalbis apie povų rūšis, fotografijos su povų jaunikliais. Vaišinimasis vaisiais tarp vaismedžių. Jei turistai nori, gali patys nusiskinti prinokusių vaisių.

Apsilankymas ,,Genger“ etnografiniame komplekse. Kompleksas vaizdingai išsidėstęs ,,Slavejevajos upės“ parko apsuptyje, kur kiekvienais metais, birželio mėnesį, vyksta bulgarų liaudies dainų konkursas. Romantiškas pasivaikščiojimas po kompleksą ir susipažinimas su Atgimimo epochos /18-19 a./ Aitos regiono buitimi, tradicijomis, amatais ir turtinga praeitimi, kai Aitos meistrai buvo žinomi dėl savo produkcijos visoje Europoje. Aplankysite Aitos turtingo amatininko senovinį bulgarų namą. Vaišinimasis namine duona. Apžiūrėsime veikiančias amatų dirbtuves: keramikos, dirbtuves, kur gaminami variniai indai, o taip pat krepšelių pynimo, siuvimo, rankdarbių ir mezgimo, taikomųjų menų. Aplankysime namą, kur kolektyviškai ruošdavo gyvąją duoną pagal senąjį bulgarų paprotį. Jūs turėsite galimybę Duonos name ar dirbtuvėse patys savo rankomis pasidaryti suvenyrą su meistro-amatininko pagalba ir pasiimti jį atminčiai. Galimybė paragauti baltos uogienės ir kavos turkiškai senovinėje kavinėje.

Vakarienė Chano Palapinėje. Chano palapinė yra vienas iš įdomiausių restoranų Saulėtajame Krante. Ji yra ant kalvos už šiaurinės komplekso dalies. Restoranas nuostabus tuo, kad iš jo terasų atsiveria puikus vaizdas į Saulėtąjį Krantą ir Nesebarą, ypač įspūdingai atrodo naktį, kai kurortas įžiebia apšvietimą. Restoranas siūlo puikią virtuvę ir aptarnavimą, o šou programa žavi savo įvairove ir profesionalumu, groja nuostabiausias orkestras.

EKSKURSIJŲ KAINOS:

 • Spišo pilis – Levoča – Popradas – 25 EUR/ vaikams – 15 EUR,
 • Stambulas – 60 EUR/ vaikams – 40 EUR,
 • Sofija – Plovdivas – 75 EUR/ vaikams – 50 EUR,
 • Veliko Tirnovo – Arbanasi – 55 EUR/ vaikams – 30 EUR,
 • Kotiol ir Žeravna – 50 EUR/ vaikams – 30 EUR,
 • Bulgarijos Rivjera – 45 EUR/ vaikams – 25 EUR,
 • Džipų safari – 45 EUR/ vaikams – 30 EUR,
 • Piratų Kruizas – 45 EUR/ vaikams – 25 EUR,
 • Bulgarų nacionalinis vakaras – 30 EUR/ vaikams – 20 EUR,
 • Rožių slėnis – Šipka – Etyras – 50EUR/ vaikams – 30 EUR,
 • Povų ferma – 40 EUR/ vaikams – 25 EUR,
 • Chano palapinė – 40 EUR/ vaikams – 25 EUR.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu (WC, kondicionierius, karštas vanduo, arbata, kava – sustojimo metu)
 • Pagyvendinimas pagal programą – turistinės klasės **/*** viešbučiai, dviviečiai ir triviečiai kambariai (su patogumais)
 • pusryčiai
 • Grupės vadovo paslaugos

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Įėjimo bilietai į muziejus ir apžvalgos objektus;
 • Išlaidos viešajam transportui, pietūs, vakarienės, asmeninėsišlaidos:
 • Sveikatos draudimas.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Papildoma vieta autobuse – 90 EUR,
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 130 EUR,
 • Įėjimo bilietai į Spišo pilį – 6 EUR, vaikams – 4 EUR,
 • Įėjimo bilietai į termalinį vandens parką Aqua city – 19 EUR, vaikams – 16 EUR,
 • Įėjimo bilietai į muziejus, viešasis transportas,
 • Pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos,
 • Sveikatos draudimas.

SVARBU

 • Ekskursijos vyksta rusų kalba
 • Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis;
 • Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
 • Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt