Prancūziškoji Šveicarija | GO tour Prancūziškoji Šveicarija | GO tour

Prancūziškoji Šveicarija

Trukmė: 6 dienos/ 5 naktys
Kelionė  autobusu
Kelionės kaina – nuo 199 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos (Panevėžio, Vilniaus, Kauno). Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje (netoli Vokietijos).

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas arba ekskursija po Dresdeną.
Ekskursija po istorinę miesto dalį suteiks galimybę ne tik pamatyti daugelį istorijos, architektūros ir kultūros paminklų, bet ir pasinerti į Saksonijos, Vokietijos istoriją; susipažinti su jos personažais, ir, pirmiausia, su pačiu populiariausiu visų laikų saksoniečiu, daugelio legendų, nuotykių herojumi, moterų numylėtiniu, puikiuoju Augustu Stipriuoju. Apžiūrėsime Teatro aikštę, kuri yra architektūrinių stilių ir stebuklų skleidėjų lobis. Daug kuo puikus Dresdenas. Čia jūs pamatysite: pasaulinio garso Drezdeno senųjų meistrų (Gemaldegalerie) paveikslų galeriją, garsiąją Semper operą (Semperoper), Karaliaus rūmus-rezidenciją (Residenzschloss) ir dvaro rūmų Katedros soborą (Katholische Hofkirche). Taip pat pamatysime Rūmų aikštę, puikiąją Briulsko terasą, kurią Johanas Gėtė pavadino „Europos balkonu“, Naująją turgaus aikštę (Neumarkt), kur jūs tikrai savo dėmesį nukreipsite į vieną iš pagrindinių lankytinų Dresdeno vietų – Dievo Motinos bažnyčią (Frauenkirche); susipažinsite su didžiausiu pasaulyje meniniu pano iš porceliano – „Saksonijos kunigaikščių, karalių eitynės-paradas“. Ekskursijos pabaigoje pamatysite architektūros stebuklą Dresdeno perlą – nepakartojamą, nuostabųjį Cvingerį (Zwinger).
Vykimas į viešbutį Vokietijos teritorijoje prie Šveicarijos sienos.
Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje.
Ekskursinė kelionė į Montrę, apsilankymas Šiljono pilyje ir Vevėje.
Kelionė į Montrę –  garsųjį šalies kurortą. Pompastiškas ir ištaigingas Montrės miestas – tikra Ženevos Rivjeros sostinė. Turtuolių ir įžymybių miestas,  SPA-centrų ir prabangių naktinių klubų, atsispindinčių mėlynuosiuose Ženevos ežero vandenyse prašmatnių restoranų ir jaukių kavinių su terasomis susitelkimo vieta.
Apsilankymas Šiljono pilyje, kuri yra ant uolų, ant Ženevos ežero kranto. Ši tvirtovė prie vandens – aktyviausiai lankomas istorinis pastatas Šveicarijoje. Beveik 400 metų Šiljonas buvo grafų Savoiskių rezidencija ir mokesčių rinkimo vieta. Architektūros perlas, įspraustas į nepaprastai žavingą skrynią – Lemanos ežeras ir kalnai – tai viduramžių paminklas su daugiau nei tūkstančio metų istorija, kurie niekada nenustojo būti įkvėpimu menininkams ir poetams, nuo Ruso iki Viktoro Hugo, nuo Delakrua iki Kurbe. Be abejo, jūs taip pat panirsite į šitą žavesį.
Toliau važiuojame į Vevę, kurortinį miestelį ant Ženevos ežero kranto, kalno Mount Pélerin papėdėje, Vevė buvo labai populiarus tarp anglų ir rusų aristokratų. Čia suspėjo pagyventi Viazemskis ir Dostojevskis, Nabokovas ir Karamzinas, Čaikovskis ir daugelis kitų. Paskutinius gyvenimo metus mieste praleido Čarlis Čaplinas, kurio garbei ant Ženevos ežero kranto yra pastatytas paminklas.
Naktis viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje.
Kelionė į prancūzišką Šveicariją – Lozaną ir Ženevą.
Ženeva – antras pagal dydį po Ciuricho Šveicarijos miestas, kurio gyventojų skaičius siekia 175 tūkst. žmonių.
Miestas, įsikūręs labai vaizdingoje vietoje – ant Ženevos ežero kranto kalnų apsuptyje, kas suteikia jam kurortinio miesto įvaizdį. Miesto ribose yra maudyklės, baseinai ir paplūdimiai, kur galima užsiimti daugybe vandens sporto veiklų. Galima paplaukioti laivu po ežerą ir nuvykti į kruizą po Ronos upę, kuri įteka į ežerą.
Ronos kairiąjame krante yra Ženevos istorinis centras su pagrindiniais architektūriniais paminklais. Tarp jų ryškiausias – tai Šventojo Petro katedra.
Ronos dešinysis krantas – tai ,,tarptautinė“ Ženeva JT būstinė, Raudonojo Kryžiaus organizacija, tarptautinis darbininkų centras ir kitos organizacijos.
Viena iš unikalių lankytinų vietų Ženevoje – laikrodis iš gėlių Promenade diu Lak (Promenade Du Lac) su didžiausia sekundine rodykle pasaulyje, kurios ilgis 2,5 m). Kiekvienais metais,  norint perdaryti šį nuostabųjį laikrodį, reikia maždaug apie 6500 šviežių gėlių.
Laisvas laikas.
Lozana – vienas seniausių miestų Europoje, kuris žinomas jau 15 amžiuje prieš Kristaus gimimą. Vienas iš gražiausių miestų šalyje, įsikūręs ant Savojos Alpių šlaitų, vaizdingai nusileidžiančių prie Ženevos ežero. Šis miestas yra šių puikiausių architektūrinių vertybių savininkas: tai Šventojo Pranciškaus katedra, Katedros soboras, Riumino rūmai, rotušės, fontanai….o kaip puiku tarsi nusileidžiančios nuo šlaitų siauros gatvelės atskleidžia mums prabangias parduotuvėles, kur jūs visi galėsite rasti tikrų šedevrų savo sielai ir kūnui. Ekskursija pėsčiomis po miestą. Laisvas laikas.
Naktis viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai viešbutyje.Išvykimas į Niurnbergą. Ekskursija.
Niurnbergas (vok. Nürnberg) – dar vadinamas pačiu “vokiškiausiu” miestu. Viduramžių laikais tai buvo vienas didžiausių prekybos ir amatų centrų. Miestą iki šiol puošia nuostabios gotikinės bažnyčios, puikiai išsilaikę ir su meile puoselėjami architektūros šedevrai, fontanai.
Būtent Niurnbergas laikomas Europos žaislų, riestainių, tradicinių dešrelių sostine bei vienintelio Vokietijoje raudonojo alaus gimtine.
Tai miestas, išsiskiriantis ypatinga atmosfera, kviečiantis atrasti, pažinti, domėtis. Išskirtinė dvasia ypač jaučiama senamiestyje su gausybe lankytinų vietų ir patrauklių parduotuvių. Šv. Lorenzo bažnyčios šešėlyje groja gatvės muzikantai iš visų pasaulio kampelių, o prie netoliese esančio Albrechto Diurerio namo – muziejaus, vakarais pabendrauti renkasi šiuolaikinio gyvenimo mylėtojai. Niurnberge tarpusavyje harmoningai susipina tai, kas nauja ir sena, modernu ir istoriška.
Naktis viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė Lietuvos link. Vėlai vakare atvykimas į Kauną, Vilnių, Panevėžį.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė turistinės klasės autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu (rusų k.)
 • 5 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje
 • Ekskursija Niurnberge (rusų k.)
 • Ekskursija Drezdene (rusų k.)

EKSKURSIJŲ PAKETAS 60 EUR:

 • Ekskursija Montre
 • Ekskursija Veve
 • Vykimas į Šiljono pilį
 • Ekskursija Lozanoje
 • Ekskursija Ženevoje

* Visos ekskursijos vyksta rusų kalba

PAPILDOMA INFORMACIJA:

 • Priemoka už apgyvendinimą vienviečiam kambaryje visos kelionės metu  80 EUR
 • Papildoma vieta autobuse 75 EUR
 • Jei kelionės metu pageidausite triviečio kambario – būtina apie tai pranešti užsakant kelionę (patikslinsime galimybę užsakyti papildomą lovą Jūsų kambaryje)
 • Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis
 • Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos
 • Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką
 • Keliautojo vardą, pavardę galima keisti ne vėliau nei likus 14 d. iki kelionės pradžios

KELIAUJANTIEMS SU VAIKAIS IKI 12 METŲ:

 • Vaikui taikoma 50% nuolaida visoms ekskursijoms su sąlyga, kad kambaryje neskiriama papildoma lova
 • Nuo 12 metų nuolaidos nebegalioja

SVARBU:

 • Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
 • Lydintis asmuo turi teisę keisti vykdomų ekskursijų eiliškumą nekeičiant pagrindinės programos.
 • Informaciją apie išvykimą prašome tikslinti likus 1-2 dienoms iki kelionės pradžios.
 • Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu.

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt