Pramogos Italijos ir Vokietijos atrakcijonų parkuose | GO tour Pramogos Italijos ir Vokietijos atrakcijonų parkuose | GO tour

Pramogos Italijos ir Vokietijos atrakcijonų parkuose

Trukmė: 6 dienos/ 5 naktys viešbučiuose
Kelionė autobusu/lėktuvu
Kelionės kaina  nuo 299 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Ryte išvykimas iš Panevėžio/ Kauno/ Vilniaus. Kelionė Lietuvą, Lenkiją. Pietų pertrauka Lenkijoje. Nakvynė  viešbutyje Čekijoje, prie Ostravos.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją ir Austriją. Kitas sustojimas – Vienos zoologijos parkas.

Nors daugelis turistų šito nežino, bet regiono patrauklumą dažnai galima pamatyti vietose, kur mažiausiai tikimasi. Šiandienos turizmo sąlygomis verta ieškoti unikalių įžymybių, kurios tikrai geba užpildyti kelionės beprecedentėmis emocijomis.

Zoologijos parkas yra unikali vieta, nes, nepaisant nedidelio plotjo, zoologijos parkas gali patalpinti daugybę įvairios faunos ir floros. Kiekvienas zoologijos parkas unikalus savo geografiniu kontekstu, ir jie gali labai daug papasakoti apie šalį ir jos gamtą, nei kitose vietose.

Tirgartenas buvo pastatytas 17 amžiuje, ir kaip tik todėl šitas zoologijos parkas yra seniausias pasaulyje. Parkas yra Šenbruno rūmų komplekso teritorijos dalis – tai buvo Habsburgų dinastijos vasaros rezidencija.

Manoma, kad šis zoologijos parkas kartu su pilimi savo grožiu yra lyginamas su Versaliu – ir tuo galėsime patys įsitikinti, pavartę istorines knygas, nes šiame komplekse apsilankė Napoleonas Bonapartas, ir net didysis Mocartas, kuris imperatoriaus Josifo II įsakymu varžėsi dėl savo meistriškumo su Antonio Salieri. Tačiau pamirškite istoriją, nes zoologijos parkas didžiuojasi gana skirtingais dalykais.

Nakvynė viešbutyje prie Austrijos ir Vokietijos sienos.

3 diena. Pusryčiai. Dieną kelionė į atrakcionų parką Gardalendas. Jūs nerimaujate dėl to, kad bus per mažai laiko pasidžiaugti visu tuo, ką siūlo didžiausias ir populiariausias pramogų parkas Italijoje! Nesijaudinkite! Tuo laikotarpiu Gardalendas siūlo pasidžiaugti parku ir vėlesniu laiku! Naktinė magija Gardalende! Pusmėnulis, žvaigždės, šviesos. Vykite į Gardalendą, kad patirtumėte nakties magiją! Puikūs šou, žaisminga atmosfera! Kaip tik tokioje atmosferoje Jūs galėsite mėgautis atrakcionų, karuselių pramogomis ir didžiuliu Sea Life akvariumu, kur Jūs galėsite vaikščioti šalia ryklių ir kitų egzotinių gyventojų vandenyno gyventojų.

Nakvynė viešbutyje netoli Gardos ežero.

4 diena. Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Keliausime per Dolomitines Alpes ir Brenerio perėją.

Popietinis poilsis Bavarijos terminuose baseinuose Wellenberg, kur vandens temperatūra yra 32 laipsniai. Galėsite pasimėgauti vandeniniu masažu, sukūrine vonia ir daugeliu kitų malonumų.

Nakvynė Bavarijos viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. LEGO diena! Apsilankymas “Legoland”atrakcionų parke.

Parkas išsiskiria unikalia architektūra: jis visas pastatytas iš garsaus konstruktoriaus detalių.

Parko teritorija yra rato formos, padalinta į keletą teminių zonų: Karalių Karalystė, Piratų Šalis, Miestas, Vizijos, Nuotykiai, Ekstremalusis Lego, Faraonų Šalis. Ir vaikai, ir suaugusieji ras čia pramogų pagal savo norus: amerikietiški kalneliai, vandens atrakcionai ir žinomi personažai laukia savo svečių. Parko širdyje yra įkurtas MINILAND – muziejus po atviru dangumi, kuriame yra visų žinomų Europos miestų miniatiūrinės kopijos masteliu 20:1.

Nakvynė Vokietijos viešbutyje.

6 diena. Pervežimas į oro uostą. 7:15 – skrydis Frankfurtas – Ryga. 10:30 atskrendame į Rygą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu (WC, kondicionierius, karštas vanduo sustojimų metu)
 • Skrydis Frankfurtas – Ryga, rankinis bagažas 55cm x 40cm x 20cm, sveriantis iki 10 kg
 • apgyvendinimas pagal programą – turistinės klasės 3* viešbutis, dviviečiai arba triviečiai kambariai (su patogumais)
 • pusryčiai
 • kelionės vadovo paslaugos (rusų kalba)

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Priemoka už apgyvendinimą vienviečiame – 100 EUR,
 • Priemoka už papildomą vietą autobuse – 100 EUR,
 • Vienos zoologijos parkas – 18.50 EUR/ vaikams – 16.50 EUR;
 • Gardalendas – iki 30 EUR/ vaikams – 25 EUR;
 • Terminiai baseinai Wellenberg – 9 EUR/ vaikams- 7 EUR;
 • Legoland – 35.60 ĖUR/ vaikams- 31.20 EUR;
 • Pietūs, vakarienės 8-15 EUR/žm. (atkreipkite dėmesį, kad kavinėse ir restoranuose kaina nurodyta už 100 g, o porcija gali sverti 300 g.).

SVARBU

 • Vaikais laikomi asmenys iki 12 metų
 • informaciją apie išvykimą prašome tikslinti agentūroje (likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios).
 • kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
 • Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt