Balstogė – Branickių rūmai – vandens parkas Tropikana | GO tour Balstogė – Branickių rūmai – vandens parkas Tropikana | GO tour

Balstogė – Branickių rūmai – vandens parkas Tropikana

Trukmė: 2 dienos/ 1  naktis
Kelionė  autobusu
Kelionės kaina – nuo 99 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

 1 diena. Išvykimas iš Lietuvos apie 08:00 (laiką patikslinsime likus 2 dienoms iki išvykimo). Pietų pertrauka vienoje iš lenkiškų smuklių. Atvykimas į Balstogę apytiksliai apie 14:00. Tai miestas, kuriame susimaišę įvairios kultūros ir tautybės. Miestas, kurio istorija susijusi su trimis valstybėmis: Baltarusija, Lietuva ir Lenkija. Balstogė yra didžiausias miestas Palenkės vaivadijoje (295 tūkst.). Čia yra daugybė muziejų ir kitų įžymybių: paminklų, bažnyčių, parkų ir t.t.

Apžvalginė ekskursija po miestą lydima vietinio gido rusų kalba (2 val.) Šios ekskursijos metu Jūs aplankysite pagrindines Palenkės sostinės įžymybes:
Branickių rūmų parko kompleksą (be interjerų lankymo),
miesto istorinį centrą su turgaus aikšte ir rotuše,
Šv. Nikolajaus soborą,
Mergelės Marijos Ėmimo į dangų katedros soborą.
Apgyvendinimas Hotel Gołębiewski Białystok 4 *. Laisvas laikas. Vakarienė.
Siūlome Jums aplankyti Vandens parką Tropikana, kurį sudaro: rekreacinis baseinas su bangomis (ilgis 15 m, plotis 12 m, gylis iki 1.6 m), sportinis baseinas (ilgis 25 m, plotis 12 m, gylis nuo 1.6 m iki 2.3 m), sūkurinės vonios: purvo, magnio-kalcio, šarminė, du vandens kalneliai, varlynas vaikams (gylis iki 40 cm), trys saunos: dvi sausos, viena garinė, druskų grotas, sniego-ledo urvas.
Vakare galima pažaisti biliardą arba nemokamai apsilankyti naktiniame klube.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Nuo 8:00 iki 12:00 galėsite tęsti savo poilsį vandens parke. 10:00-12:00 Daiktų turgaus lankymas (siūlome pagal pageidavimą). Stambiausias Lenkijos turgus. Jo plotas – 8, 5 ha ir ten pristatoma daugiau nei 1400 įmonių. Apsipirkimas Balstogėje – tai daug parduotuvių, platus prekių asortimentas ir žemos kainos. Turguje Jūs galėsite įsigyti: drabužių, avalynės, kosmetikos, bižuterijos, gaminių iš odos, aukso ir sidabro, buitinės chemijos, technikos ir elektronikos ir t. t.

12:30 išvykimas iš viešbučio. Toliau vyksime į prekybos centrą “Auchan”, “Leroy Merlin”, “Selgross”.
Prekybos centras Аuchan- prancūziškas parduotuvių tinklas siūlo pačias naudingiausias kainas.
Platus prekių asortimentas nuo maisto produktų ir buities prekių iki stambios buitinės technikos ir elektronikos, taip pat mėsos, žuvies, sūrių ir dešrų gaminių, pieno produktų, gatavos kulinarijos, bakalėjos, vaisių, daržovių, alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, prekių gyvūnams, interjero detalių, prekių poilsiui ir sportui, ryšio priemonių; visko vaikams, drabužių, avalynės, juvelyrinių gaminių ir laikrodžių, galanterijos, žaislų, kanceliarinių prekių, kosmetikos, foto ir garso aparatūros, prekių automobiliams. Prekybos centras Leroy Merlin – siūlo statybines medžiagas, stalių gaminius, elektros prekes, instrumentus, grindų dangas, plyteles, santechniką, vandentiekio įrangą, prekes sodui, baldų furnitūrą, dažus, sienų apmušalus, šviestuvus, baldus ir aksesuarus.
Selgross – vokiškas smulkiosios didmeninės prekybos tinklas.

Gerai pailsėję vandens parke, nusipirkę suvenyrų ir dovanų sau ir savo artimiesiems, džiugūs ir laimingi 15:00 išvažiuojame iš Balstogės. Vėlyvas atvykimas į Lietuvą.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė turistinės klasės autobusu
 • nakvynė viešbutyje Gołębiewski Białystok 4 *
 • vakarienė ir pusryčiai
 • įėjimo bilietai į vandens parką ir naktinį klubą
 • kelionės vadovas (rusų k.)
 • kelionės transporto išlaidos

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • priemoka už papildomą vietą autobuse 20 EUR
 • priemoka už vienvietį kambarį 15 EUR
 • ekskursija po Balstogę 5 EUR
 • draudimas
 • asmeninės išlaidos

SVARBU:

 • Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
 • Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
 • Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt