Žavingos šalys Portugalija ir Ispanija | GO tour Žavingos šalys Portugalija ir Ispanija | GO tour

Žavingos šalys Portugalija ir Ispanija

Trukmė: 10 dienų/ 9 naktys viešbučiuose
Kelionė lėktuvu
Kelionės kaina  nuo 599 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Skrydis iš Rygos oro uosto į Barseloną. Atvykimas į Barseloną Vykimas į Saragosą. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė Saragosos apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija Saragosoje.
Saragosa intriguoja ir užburia: bet kuriuo paros ir dienos metu, čia kiekvienas ras kampelį ir užsiėmimą pagal save. Kiekviena iš šių kultūrų – Romos, Krikščionių, Arabų ir žydų – kažkada karaliavusios mieste, prisidėjo savo įnašu prie jo kūrimo, plėtros ir steigimo, kad miestas būtų toks, kokį jį šiandien žino 650 000 vietinių gyventojų ir tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Bet koks pastatas Saragosoje – iš tiesų tam tikros epochos paminklas: ar tai būtų krikščionių La Seo katedra ir El Pilaro bazilika, ar Alchaferíjos arabų rūmai – musulmonų kultūros šedevras.
Saragosa miestas nėra labai didelis, visos miesto įžymybės yra sukoncentruotos centre. Rekomenduojame aplankyti Pilar aikštę, kurioje yra svarbiausios Saragosos įžymybės.
Vykstame į Madridą. Po pietų apžvalginė ekskursiją po Madridą.
Aplankysime nepakartojamo grožio miestą su daugybe nuostabių skirtingų epochų pilių ir rūmų, stebuklingų parkų ir užburiančių fontanų. Žymiausi pasaulyje žinomų meno meistrų, tokių kaip Velaskeso, Gojos, Rembranto, Ticiano kūriniai puošia Prado muziejaus sales. Muziejus yra vienas iš svarbiausių lankytinų vietų Madride, kuris kasmet pritraukia milijonus turistų. Bet kuriam žmogui , kuris lankėsi Madride, ilgam laikui išliks įspūdis apie jo kultūrinį ir istorinį paveldą, o taip pat ryškias ir uždegančias šventes, kurios suteikia džiaugsmo ir optimizmo ilgam laikui.
Laisvas laikas. Galimybė apsilankyti Prado muziejuje, Karališkuosiuose rūmuose arba šiuolaikinio meno muziejuje.
Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė Madrido apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Portugaliją.
Pakeliui sustosime viename seniausių Ispanijos miestų – Salamankoje. Salamanka turtinga įdomiomis įžymybėmis: pavyzdžiui namas su kriauklėmis. Namas simbolizuoja dviejų turtingų įsimylėjėlių karštą meilę, nors jis buvo statomas kaip tvirtovė, o kriauklės, jų yra apie 300 vienetų, yra Santjago Ordino simbolis, kuriam priklausė turtingas įsimylėjėlis don Rodrigo Ariasa Maldonado.
Ypatingo dėmesio nusipelno Salamankos universitetas, kuris yra seniausias krikščioniškoje Ispanijoje. Egzistuoja tarp studentų tikėjimas, kad tas, kuris galės surasti portalo turtingame ornamente varlę – galės įstoti į universitetą. Šito dėka kiekvieną dieną prie Salamankos universiteto susirenka daugybė turistų, kurie bando įžiūrėti ir surasti tą pačią varlę.
Verta susidomėjimo ir studentų bažnyčia. Senovėje studentai ateidavo į bažnyčią, pasimelsti prieš egzaminus ir atsiprašyti už nuodėmes. O nuodėmių studentai turėjo pakankamai, dauguma iš jų yra įamžintos freskose. Kiekvienas turistas Salamankoje atranda sau kažką patrauklaus ir įdomaus.
Pasivaikščiojimas po miestą.
Toliau vykstame link Portugalijos. Atvykimas į Portą. Apgyvendinimas viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Ekskursija į Portą.
Kelionė po Portugalijos šiaurę bus įgyvendinta, jei neįtrauksime į ją vietų, susijusių su portveino gamyba. Gidai visi kaip vienas nukreips Jus į Portą – antras pagal dydį ir svarbumą miestas po Lisabonos. Kaip tik ten, Jūsų laukia vyno rūsiai, kur laikomas garsiausias portugališkas vynas – portveinas. Degustacijos metu Jūs turėsite unikalią galimybę palyginti portveiną, išlaikytą net 20 ir 22 metų metus. Be to, Jūs išmoksite atskirti stilių, ne tik pagal skonį, bet ir palyginti skirtingų gamintojų ypatybes. Ilgas portveinų gyvenimas, susijęs ne tik su galimybe išsaugoti savo savybes, o su polinkiu jų plėtrai ir gausinimui, apie kurias Jūs sužinosite ekskursijoje po Portą. Laisvas laikas arba pagal pageidavimą (už papildomą 10 eurų mokestį) pasiplaukiojimas tradiciniais laiveliais Douru upe, nuo čia atsiveria stulbinanti miesto panorama. Laivelis praplaukia pro visus tiltus, kurie kerta upę. Vienas iš tiltų yra pastatytas pagal Eifelio projektą ir jame nuspėjami tie patys sprendimai, kaip garsiajame bokšte Paryžiuje.
Programos pabaigoje apsilankysime Šventos Kotrynos prekybos gatvėje, kur jūsų laukia nacionaliniai pietūs žymiame, vaizdingame Portu restoranėlyje (už papildomą mokestį).
Garsiausio portugališko žaliojo vyno dеgustaciją – Vinho Verde mes siūlome XVII аmžiaus šeimyninėje sodyboje (pagal pageidavimus už papildomą mokestį 20 eurų, minimalus pageidaujančių skaičius 30 žmonių.). Pagaminti šitame dvare sūriai bus puikus papildymas prie portugališkų vynų. Vyno gamybos muziejuje galėsite susipažinti su turtinga Portugalijos vyno istorija ir pasivaikščioti po senovinį sodą tarp prabangių kedrų.
Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Ekskursinė kelionė maršrutu Koimbra – Fatima – Batalja.
Mūsų kelionę pradėsime nuo Kоimbros miesto. Kaip tik čia yra pirmasis ir seniausias universitetas Portugalijoje. Universiteto perlas – auksu papuoštas bibliotekos „Joanina“ baroko stiliaus tinkas, kurią galima aplankyti už papildomą mokestį (įėjimas į muziejų 9 eurai /žmogui).
Toliau mūsų laukia Fatima. Miestas, į kurį šiandien atvažiuoja tūkstančiai piligrimų iš viso pasaulio. Miestas slepia tris paslaptis, kurias jums atverti pabandysime mūsų kelionėje.
Kita mūsų kelionės vieta yra Bataljos dvaras, kuriame yra Santa Maria da Vitorijos vienuolynas – vienas iš didingiausių gotikos šedevrų Europoje. 1385 metais įvyko reikšmingas įvykis – portugaliečiai laimėjo Kastilijos karaliaus teisę į nepriklausomybę. Prieš mūšį Žoao I davė įžadą pastatyti vienuolyną ir ištesėjo savo pažadą. Bataljos Abatija (arba mūšio vienuolynas) šiuo metu yra saugomas kaip Pasaulio paveldo paminklas.
Atvykimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Mūsų kelionė tęsiasi. Toliau keliaujame į Uolos kyšulį. Kaip tik čia Jūs pajusite visą vandenyno jėgą ir pamatysite kaip atsimuša galingos bangos į uolas. Labiau į vakarus nei Uolos kyšulis Eurazijos žemyne nieko nėra: tik vėjai ir Atlantikos vandenys. Vandenynas priekyje, žalios kalvos lieka už nugaros. Jausmai nepamirštami! Tikimės, kad Jūs kaip priklauso, galėsite įvertinti puikius kurortus, kuriuos mėgsta viso pasaulio aristokratai, Kaškaišą ir Eštorilį– į vakarus nuo Lisabonos. Prabangios vilos, paplūdimiai, puikūs viešbučiai, ištaikingi restoranai, pasaulinės klasės golfo aikštynai, vienas iš labiausiai žinomų kazino Europoje, o taip pat vaizdinga uola „Velnio nasrai“, apgaubta mistinių paslapčių ir paslaptingų mirčių aureole.
Šią dieną mes jums siūlome ekskursiją į Sintrą. Praeityje Portugalijos valdovai ne tik pastatė Sintroje prašmatnius ir ekstravagantiškus rūmus, bet ir sukėlė daugybę paslapčių ir mįslių iš vietinių turtuolių gyvenimo, apie kurias Jums papasakos vietinis gidas. Jūs čia taip pat rasite senąsias siaurąsias gatveles, daugybę kavinių ir restoranėlių, kur galėsite paragauti vietinių firminių „keižadaš“ pyragų, mažų parduotuvėlių su suvenyrais, kuriuos padarė vietiniai meistrai, Jūs jų galėsite nusipirkti prisiminimui. Laisvas laikas įsigyti suvenyrams ir papietauti.
Po pietų vyksime į Lisaboną.Tarp Europos sostinių, Lisabona visada buvo laikoma kaip atsiskyrėlė – ar dėl to, kad nutolusi nuo triukšmingo gyvenimo Paryžiuje ir Romoje, ar dėl tos priežasties, kad portugalų ypatingas mentalitetas. O miestas yra toks unikalus, savitas, kad jis privalo stovėti ant vienos iš aukščiausių sąrašo eilučių ,,turi pamatyti“ bet kuris save gerbiantis turistas. Portugalijos sostinė sužavi iš pirmo žvilgsnio. Nusileidžiantis nuo kalvų baltas miestas visada užlietas saulės spinduliais. Lisabonoje blogo oro praktiškai nebūna, todėl Lisabonos gyventojams bei svečiams gera nuotaika yra garantuota!
Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Ekskursija į Lisaboną – Senąjį miestą. Lisabona – kontrastų miestas. Baiša rajonai (žemieji) ir Altta. Sena ir Nauja. Čia, šalia su Romėnų paveldu šeimininkauja futurizmas. Mes apsilankysime parko Eduardo 7 apžiūros aikštelėje, pamatysime Markizo Pombalo aikštę, pagrindinį miesto prospektą – Nepriklausomybės prospektą, aplankysime pagrindinę Komercijos aikštę ir Senuosius Alfamos kvartalus, galėsime stebėtis Katedros soboru, taip pat aplankysime didingąją Se aikštę ir Rossiu stotį, pamatysime Marijos II Teatrą ir Šv. Dominyko Soborą, pasivaikščiosime po senąją Augusto gatvę, pamatysime Santa Žušto liftą. Galėsime įsiklausyti į miesto šnabždesį ir pabandysime pajusti jo dvasią.
Laisvas laikas. Antroje dienos pusėje išvykimas į Ispaniją, vėlai vakare atvykimas į Toledą. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio 11.00. Ekskursija pėsčiomis po Toledą (už papildomą 15 eurų mokestį).
Tolede mes pasivaikščiosime po istorinio centro gatvelių labirintus, kurie nuolat pateikia turistams siurprizų ir dosnumų su visais netikėtumais. Malonu, kad Tolede yra labai sunku pasiklysti, net jei jūs ir panorėsite. Jeigu Jūs norėsite apeiti visą istorinę dalį, jums prireiks ne daugiau nei trijų ketvirtadalių valandos. Pakanka, tiesiog eiti į viršų, kad išeitumėte į pagrindinę (Plaza de Zocodover) aikštę. Po to užsuksime į suvenyrų parduotuves. Neįmanoma išvažiuoti iš Toledo be suvenyrų. Labai populiari ir šiandien, kaip ir buvo tolimoje praeityje, naudojama Damaskinado technika – tai paauksuoti ypatingu būdu papuošalai ir maži paveikslai ant juodo metalo. Daugybė restoranėlių Jums pasiūlys skanius pietus. Tradicinis Toledo patiekalas yra kurapka, o desertui būtinai paragaukite Toledo marcipanų. Poilsio Tolede kulminacija bus įspūdinga panorama į senąjį miestą nuo aukšto stataus upės Tacho kranto. Tai patys gražiausi Toledo vaizdai, žinomi mums iš El Greko paveikslų.
Po pietų kelionė į Valensiją. Atvykimas į Valensiją vakare. Apgyvendinimas viešbutyje Valensijos apylinkėse. Laisvas laikas arba apsilankymas Flamenko šou (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį).
Daugelis žmonių į klausimą, su kuo jiems asocijuojasi Ispanija, greičiausiai be sangrijos ir saulės,paminės ir flamenko šokį. Spalvingas, ryškus ir aistringas šokis padovanos Jums gerą nuotaiką visam vakarui. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio 9:00. Ekskursinė kelionė į Valensiją.
Valensija yra vieta, idealiai tinkanti apsilankymams ištisus metus. Tai vienas gražiausių miestų Ispanijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Šios ekskursijos ypatumas yra tas, kad Jūs galėsite susipažinti su visais labiausiai nutolusiais objektais nuo centro. Mes užsuksime į garsiąsias uosto regatas, pravažiuosime ,,Formulės-1“ trasa, pamatysime supančią Valensijos modernizmo stiliaus architektūrą. Sustosime Mokslo ir Meno mieste ir net pasivaikščiosime po ateities miestą, po to mes tęsime ekskursiją link miesto istorinio centro.
Prekybos birža, Apvalioji aikštė, Katedros soboras ir Bazilika – pagrindinės mūsų pasivaikščiojimo metu pamatytos įžymybės. Valensijoje labai švelnus klimatas, nuostabūs paplūdimiai, daug istorinių paminklų, todėl šis miestas labai patrauklus ir garantuoja svečiams malonų ir nepamirštamą poilsį.
Laisvas laikas. Kelionė į Barseloną. Atvykimas į Barseloną vakare. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

10 Diena. Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio 9:30. Laisvas laikas arba ekskursinė kelionė į Barseloną aplankant Guelio parką, apžvalgos aikštelę Monžuike (pagal pageidavimą už papildomą mokestį). Barselona – antras pagal dydį miestas-uostas Ispanijoje ir Katalonijos sostinė, kuris yra žinomas dar nuo antikos laikų. Išdidi, savimyla, sprogstanti, pilna genijų ir nevykėlių, mylinti ir įsimylėjusi, varginanti ir pavargusi. Visa tai apie Barseloną – vieną iš gražiausių miestų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Keliaudami po Barseloną, mes susipažinsime su Ispanijos aikšte, kurioje yra milžiniškas fontanas.
Toliau mūsų kelias suka į nesantaikos ar nesutarimų kvartalą. Pasak vietos gyventojų, jame visi namai unikalūs ir nėra nei vieno panašaus. Būtinai susipažinsime su didžiojo Antonio Gaudi kūriniu – Baljo Namu, o taip pat pasivaikščiosime po Guelio parką.
Iš ten mes važiuosime į Monžuiką, kur sustosime. Puiki apžvalgos aikštelė, viena iš gražiausių ir vaizdingiausių vietų Barselonoje, kurią supa didingas gražus sodas ir tai Jums padovanos nepamirštamus įspūdžius.
Pervežimas iki oro uosto. Skrydis į Rygą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis Ryga-Barselona-Ryga
 • rankinis bagažas – 1 krepšys ne daugiau 8 kg
 • bagažas – 1 lagaminas iki 20 kg
 • kelionės vadovas
 • Kelionės transporto paslaugos
 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose
 • 9 nakvynės su pusryčiais

EKSKURSIJŲ PAKETAS – 199 EUR

Apžvalginės ekskursijos po: Saragosą; Madridą; Portą; Koimbrą; Fatimą; Bataliją; Kaikaišą; Estorilį; Lisaboną; kelionė į Uolos kyšulį.

*Ekskursijos vyksta rusų kalba.

PAPILDOMOD EKSKURSIJOS:

 • Ekskursinė kelionė į Valensiją – 30 EUR
 • Apsilankymas Flamenko šou su vakariene – 25 EUR
 • Ekskursinė kelionė į Barseloną aplankant Guelio parką, apžvalgos aikštelę Monžuike – 35 EUR
 • Pasiplaukiojimas laiveliu Porte – 10 EUR
 • Kelionė į senovinį dvarą – 20 EUR
 • Degustacija – 10 EUR
 • Jeigu Jus keliaujate vieni, būtina priemoka už apgyvendinimą vienviečiame kambaryje – 120 EUR

SVARBI INFORMACIJA:

 • Keliautojo vardą, pavardę galima keisti ne vėliau nei likus 14 d. iki kelionės pradžios.
 • Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
 • Lydintis asmuo turi teisę keisti vykdomų ekskursijų eiliškumą nekeičiant pagrindinės programos.
 • Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu.
 • Numatomi skrydžio laikai: 2017.03.26 RIX 13:25 – 16:10 BCN – 2017.04.04 BCN 17:10 – 21:50 RIX / 2017.04.30 RIX 13:00 – 15:45 BCN – 2017.05.09 BCN 17:10 – 21:50 RIX (laikas gali keisti, jė reikai tikslinti 1 ar 2 dienos iki iškridimo).
 • Įsigyjant kelionę lėktuvu 2 ir daugiau asmenims iš Rygos, automobilio stovėjimo aikštelei šalia oro uosto taikoma 50% nuolaida (likus ne mažiau 3 dienoms iki išvykimo, pateikti automobilio duomenis).

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt