Nuostabios gamtos kraštas – Kroatija | GO tour Nuostabios gamtos kraštas – Kroatija | GO tour

Nuostabios gamtos kraštas – Kroatija

Trukmė: 8 dienos/ 7 naktys viešbučiuose
Kelionė lėktuvu
Kelionės kaina  nuo 331 EUR/asm.


KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Skrydis Rygа-Dubrоvnikas. Pervežimas į viešbutį. Naktis viešbutyje

2-7 diena. Laisvas laikas arba ekskursijos pasirinktinai.

Dubrоvnikas ir Lоkrumas. Ekskursija prasideda nuo apsilankymo Lokrumo saloje, kuri garsėja tuo, kad jos žemės labai patiko povų šeimynoms ir jos pasirinko čia gyventi. Nepaisant to, kad salos plotas nedidelis, čia yra ir Miręs ežeras. Turistus čia traukia puikūs paplūdimiai su smulkiu smėliu, viename iš jų planuojama išsimaudyti. Pasak vieno iš padavimų, šioje saloje savo prieglobstį rado Ričardas Liūto Širdis, kai sudužo laivas. Lokrumas tapo žinomas dar ir dėl to, kad čia mėgo ilsėtis būsimasis Meksikos imperatoriaus Maksimilianas Habsburgas. Nuo to laiko Lokrume yra išlikęs benediktinų vienuolynas. O apie Napoleono epochą primena tvirtovė.

Toliau šią dieną – vykstame į Dubrovniką – labiausiai žinomą Kroatijos miestą, patį didingiausią, puošniausią ir gražiausią. ,,Tas, kuris ieško rojaus Žemėje, turėtų apsilankyti Dubrovnike, nes niekur kitur neras daugiau tokio didingumo ir pasaulinės ramybės, tokio grožio ir harmonijos“, – šie žodžiai priklauso Bernardui Šou. UNESCO laiko Dubrovniką, Veneciją ir Amsterdamą tris pačius gražiausius Europos miestus – Renesanso epochos paminklus ir įtraukia Dubrovniką į pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Ekskursija su vietiniu gidu.

Pеljеšаcas ir Kоrčula. Pelješaco pusiasalis garsėja tuo, kad čia nuo neatmenamų laikų auginamos skaniausios austrės Kroatijoje ir gamina patį garsiausią vyną Kroatijoje. Ši ekskursija suteiks jums galimybę pasimėgauti neįprastu Dalmatijos vyno skoniu vienoje iš geriausių vietinių vyno daryklų ir paragauti nepakartojamų austrių.

Sekantis dienos kursas – kelionė jūra į Korčulos salą. Miškų ir ąžuolynų turtingumo dėka Korčulos sala Kroatijoje turi dar ir kitą pavadinimą „Korkia Melania“, kurį išvertus iš graikų kalbos reiškia „Juodoji Korčula“. Salos sostinė yra didžiausias iš visų vietinių gyvenviečių ir seniausias Adriatikoje to paties pavadinimo miestas Korčula. Išorinės miesto ribos – tai išlikusios tvirtovės sienos, kuri buvo pastatyta XIII amžiuje, o vartai į miestą yra sustiprinto bokšto formos. Pagrindinis Korčulos gyventojų pasididžiavimas yra jų žemietis – žinomas keliautojas Marko Polo.

Bоsnija ir Hеrcеgоvinа. Mes aplankysime valstybę, pavadintą pagal du pagrindinius regionus ir įsikūrusią Balkanų pusiasalyje. Tai vieta, kur Rytai susitinka su Vakarais. Taip jau atsitiko, kad kaip tik Bosnijoje persipynė trys pagrindinės pasaulio religijos, o kaip tik čia jie ir surengė tarp savęs kruviniausias žudynes po Antrojo Pasaulinio Karo pabaigos.

Mūsų programoje: Mostaras – tikras Bosnijos brangakmenis. Viduramžių miestelis Počitelis – Kulos tvirtovė, kurios bokštas iškilęs ant stačios kalkakmenio kalvos virš miesto. Balagajus – puikiausi restoranai, įsikūrę ant kalnų upelio, kur mums planuojami pietūs. ,,Kravice“ kriokliai – gražiausias krioklys Hercegovinoje ant Trebižato upės.

Keliоnė jаchta. Ši ekskursija leis jums pamatyti Kroatiją kitu požiūriu – ,,iš jūros pusės“. Pasiplaukiojimas didingąja ,,Lipa mano“ jachta su pietumis. Vynas, keptas ant anglių upėtakis, skaniausios midijos, gaivus jūros brizas maloniai atvėsina kūną, plaukiojimas atviroje jūroje ir daug kitų nuostabių įspūdžių…

Vakaras nаciоnаliniu stiliumi. Nepamirštama vakarienė Kroatų ADRIJA restorane ant Neretvos upės kranto. „Welcome drink“ – travarica, vyno – upės, nuo valgių lūžta stalas! Groja gyva muzika! Visi šoka ir linksminasi! Ypatinga pramoga žvejybos mėgėjams – vietos tvenkiniuose pagaunami net šamai…

Рlаukimas plaustais Cеtinos upe. Cetinos upė yra stebėtinai gražioje vietovėje, kurią supa nedideli nuostabūs kaimeliai, o jos pavadinimo kilmė, susijusi su daugybe legendų. Prieš plaukimo pradžią kiekvienam dalyviui išduodama būtina įranga (irklai, gelbėjimosi liemenė ir šalmas). Esant šaltam arba drėgnam orui, jums taip pat bus suteikti ir hidrokostiumai. Kiekviena valtis plaukia, vadovaujant patyrusiam plaukimo plaustais vadovui, turistai eina prie valčių tik pagal jo komandą, kelionė tęsiasi nuo 3 iki 4 valandų. Po plaukimo plaustais Cetinos upe Jūs galėsite papietauti ir paragauti tradicinių Dalmatijos valgių.

8 diena. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Dubrovnikas- Ryga

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA  

 • Skrydis Ryga – Dubrovnikas – Ryga
 • Registruojamas bagažas iki 20 kg + rankinis bagažas iki 8 kg
 • Pervežimas oro uostas (Dubrovnikas) – viešbutis – oro uostas (Dubrovnikas)
 • Apgyvendinimas Jambo apartamentuose, keturviečiai – penkiaviečiai apartamentai, 7 naktys
 • Maitinimo tipas RO (be pusryčių)
 • Vietinio kelionių operatoriaus atstovo paslaugos rusų kalba

EKSKURSIJŲ KAINOS:

 • Ekskursija į Dubrovniką ir Lokrumą – 50 EUR/vaikai – 35 EUR
 • Nacionalinis vakaras su vynu ir vakariene – 40 EUR/vaikai – 25 EUR
 • Ekskursija į Bosniją ir Hercegoviną (pietūs ir įėjimo bilietai į „Kravice“ kriokius įskaičiuoti) – 50 EUR/vaikai – 35 EUR
 • Ekskursija į Pelješaco pusiasalį – Korčulą (bilietas į katerį ir austrių degustacija su vynu įskaičiuoti) – 45 EUR/vaikai – 30 EUR
 • Plaukimas plaustais ir pietūs – 55 EUR/vaikai – 35 EUR
 • Kelionė jachta “Lipa mano” su pietumis ir vynu – 50 EUR/vaikai – 30 EUR
 • Dėmėsio! Apgyvendinimo kaina Jambo apartamentuose nurodyta už keturviečius apartamentus

APGYVENDINIMAS:
Jambo apartamentai randasi turistiniame Kleko miestelyje (Kroatija), 60 km nuo Dubrovniko, Adrijos jūros pakrantėje, 100 m nuo paplūdimio. Turistų šiame viešbutyje laukia malonus poilsis šiltoje, šeimyninėje atmosferoje. Apartamentuose yra 2 miegamieji, svetainė, virtuvė su indais, dušas/ WC, kondicionierius, šaldytuvas, palydovinė televizija, balkonas. Maksimaliai apgyvendinami 5 žmonės.
Pramogos ir sportas: gultai ir skėčiai paplūdimyje (mokamai), teniso kortas, stalo tenisas, futbolas, mini-golfas, vandens sporto rūšys.
Vaikams: žaidimų aikštelė.
Netoliese restoranai, barai, prekybos centras.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Bilietai kateriu iki Lokrumo salos – 10 EUR
 • Įėjimo bilietai į muziejus
 • Išlaidos viešajam transportui, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos
 • Sveikatos draudimas
 • Priemoka už pusryčius – 40 EUR/ žm.
 • Priemoka už vienviečius apartamentus – 210 EUR
 • Priemoka už dviviečius apartamentus – 140 EUR
 • Priemoka už triviečius apartamentus – 70 EUR

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt