Kelionė į Ispaniją, Kosta Bravą | GO tour Kelionė į Ispaniją, Kosta Bravą | GO tour

Kelionė į Ispaniją, Kosta Bravą

Trukmė: 8 dienos / 7  naktys
Kelionė  lėktuvu
Kelionės kaina – nuo 399 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos.  Apie 10:00 val. registracija Tarptautiniame Rygos oro uoste.

Apir 12:40 val. skrydis į Barseloną (Ispanija), skrydžio trukmė apie 4:00 val. Atvykimas į viešbutį kurortiniam mieste Loret de Mar. Poilsis prie jūros. Pietūs/vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursinė išvyka į Perpinjaną ir Koljūrą, pietinę Prancūziją su poilsiu prie jūros (už papildomą mokestį). Keliaudami į piečiausią Prancūzijos pakrantę aplankysite šio krašto perlais vadinamus miestus Perpinjaną bei Koljūrą. Perpinjanas – tai tikra Ispanija Prancūzijoje. Tai maža provincija, kurioje viskas ispaniška. Namai čia dideli, jie pastatyti iš raudonų ir geltonų akmenų, o gatvės siauros ir vingiuotos.

Koljūras – tarsi pasakiškas miestelis. Visi namai pastatyti viename stiliuje: baltos sienos, rudi ir raudoni stogai. Koljūre neišdildomų įspūdžių paliks apsilankymas Maljorkos karalių tvirtovėje.

Laisvas laikas prie jūros. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė viešbutyje (pageidaujant). Naktis viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Montserato vienuolyną (pageidaujantiems). Montserato vienuolynas (ispaniškai Monasterio de Montserrat) – veikiantis benediktinų vienuolynas, dvasinis simbolis, Katalonijos religinis centras ir piligrimų katalikų traukos centras iš viso pasaulio. Didžiulis Montserato vienuolyno kompleksas buvo įkurtas IX amžiuje ant Montserat kalno ir prigludęs prie įspūdingų, beveik 1300 m. aukščio uolų. Jus sužavės vienuolyno ir jį supančios gamtos didybė.

Vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas). Ekskursija į Andorą (pageidaujantiems, už papildomą mokestį). Andoros Kunigaikštystė – labai maža, apsupta kalnų pietvakarių Europos šalis, tarp Prancūzijos ir Ispanijos.

Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį. Pageidaujantieji galės įsigyti vakarienę viešbutyje (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas). Poilsis prie jūros ir laisvas laikas arba ekskursija į Žironą ir Figuerą.

Žirona (ispaniškai Gerona) – Ispanijos miestas Katalonijoje, kurį ne veltui vadina pasakišku: trigalvis monstras Zherio, Šventas Narcizas, kuris išgelbėjo miestą musių pagalba; rabinas Bonastruk Ca Port iki šiol gąsdinantis vietinius vaikus, sparnuotas drakonas praskrendantis po Žironos tiltais per pilnatį – tai tik keletas personažų, apie kuriuos Jūs sužinosite per pasivaikščiojimą ramiomis šio seno miesto gatvelėmis.

Miestas Figuera (ispaniškai Figueras) Katalonijoje taip pat yra Salvadoro Dali gimtasis miestas. Jūsų laukia apsilankymas teatre-muziejuje Dali (papildomai mokama už įėjimą į muziejų ~€25/asm.), kuris buvo suprojektuotas paties menininko. Šiame mieste yra labai daug vietų, kurias vertėtų aplankyti, tokių kaip Empordà muziejus – seniausias iš visų vietinių muziejų – atidarytas 1876 m., turintis paveikslų kolekciją ir kitų įdomybių iš įvairių periodų. Figuera – mėgstamiausias gurmanų miestas. Čia daugybė puikių restoranų. Aplankysime ir vieną iš žymiausių vyno rūsių šiame mieste, kur galėsite įsigyti patrauklia kaina ispaniško vyno bei jo padegustuoti.

Vakare siūlome aplankyti Riterių šou-turnyrą bei pasigrožėti flamenko šokių pasirodymu (į kainą įeina maistas ir gėrimai).

Šou „Riterių turnyras“ leis pasinerti į nepamirštamą XIV amžiaus atmosferą ir pamatyti savo akimis didvyriškumo poelgius, kuriuos atlikdavo kilnieji riteriai savo Gražiosios damos vardu. Būsite liudininkais pačio tikriausio Viduramžių riterių turnyro su visa atributika: ietis, kardai, mūšiai ant arklių ir kt. Taip pat galėsite pasimėgauti užvedančiu flamenko šokiu – tradicinis ispanų šokio stilius kilęs iš Andalūzijos.

Vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas). Išvyka į vyno ir šampano degustacijos namus „Codorniu“ ir į „Simon Coll“ šokolado fabriką (pageidaujantiems už papildomą mokestį). Grįžimas į viešbutį. Vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas). Poilsis ir laisvas laikas. Ekskursija į Barseloną. Barselona (ispaniškai Barcelona) – antras pagal dydį Ispanijos miestas – uostas ir Katalonijos sostinė, kuris garsus dar iš antikos laikų. Jūsų laukia įspūdinga ekskursija po senamiestį su apsilankymu Gotikos kvartale, kuris atrodo kaip tikras labirintas, sudarytas iš siaurų Viduramžių laikais pastatytų gatvelių, jų plotis kartais ne didesnis nei 2-3 metrai. Čia yra labai daug kavinių, barų, restoranų bei įvairių parduotuvių. Čia stovi garsioji Barselonos Šv. Šeimynos bažnyčia (ispaniškai Sagrada Familia), pastatyta gotikiniu stiliumi. Galėsite pasivaikščioti La Rambla (ispaniškai Las Ramblas) bulvaru – pagrindine pėsčiųjų gatvę Barselonoje, kurios lankymas tapo jau savotišku ritualu. La Rambla prasideda nuo Katalonijos aikštės ir baigiasi ties garsaus Kristupo Kolumbo paminklu. La Rambla tai tikras kasdienis nuotykis, kuriame dalyvauja daugybė turistų, miesto gyventojų, vietiniai gėlių ir suvenyrų prekiautojai, dailininkai, aktoriai, muzikantai ir daugelis kitų, nes čia kiekvieną dieną tvyro neįprasta atmosfera. Laisvas laikas.

Vakare galėsite pasigrožėti nuostabiuoju grojančio Fontano (ispaniškai: Font Mágica de Montjuïc Barcelona) pasirodymu. Tai pasaulinio lygio šou, kuriamas pasitelkiant spalvotas šviesas, judesį, muziką ir vandens akrobatikos elementus – daugelis sako, jog tai tikrų tikriausia magija. Stebuklingas Montjuic fontanas buvo sukurtas 1929 m. Įvairiomis spalvomis apšviestas fontano vanduo, lydimas muzikos garsų, ritmingai krinta kaskadomis žemyn. Jis gali pasigirti ir choreografijos įvairove – nuo kino muzikos šou iki klasikinės muzikos šou, pvz.: Zarzuela, XX ir XXI amžių dainų remiksai bei pop muzikos deriniai su garsiąja Fredžio Merkurio ir Monserat Kabalje daina „Barcelona“.

Vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas). Išsiregistravimas iš viešbučio. Apie 15:00 val. pervežimas į oro uostą. Atvykimas į Tarptautinį Rygos oro uostą apie 22:00 val. Kelionė autobusu atgal į Lietuvą (pageidaujantiems, už papildomą mokestį, galima užsisakyti autobusą Tarptautinis Rygos oro uostas – Vilnius/Kaunas/Panevėžys).

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis Ryga-Barselona-Ryga
 • pervežimas iš barselonos oro uosto į viešbutį, iš viešbučio į oro uostą Barselonoje
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje Moremar su pusryčiais (švediškas stalas) (dviviečiai kambariai)
 • kelionių vadovas (lietuvių arba rusų kalba)
 • 1 vnt. registruojamo bagažo (20 kg, matmenys iki: 56x32x84 сm)
 • 1 vnt. rankinio bagažo (5 kg, matmenys iki: 55х45х25 сm)
 • oro uosto mokesčiai

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA

 • turisto mokestis (3* viešbutyje €0.50 asmeniui/ ne daugiau kaip 7 naktys ; 4* viešbutyje €1 asmeniui/ ne daugiau kaip 7 naktys)
 • vienviečiai kambariai (100 EUR – 3* viešbutyje; 120 EUR – 4* viešbutyje)
 • maitinimas – pusryčiai ir vakarienės ( 3* viešbutis – 49EUR; 4* viešbutis – 56 EUR)

EKSKURSIJŲ PAKETAS (149 EUR):

 • Ekskursija po Barseloną
 • Ekskursija į Montserato vienuolyną
 • Ekskursinė išvyka į Perpinjaną ir Koljūrą

EKSKURSIJOS PAGAL PAGEIDAVIMĄ:

 • Riterių šou turnyras + Flamenko šokių pasirodymas – 45 EUR
 • Ekskursija į Montserato vienuolyną – 50 EUR
 • Ekskursija į Žeroną ir Figuerą – 50 EUR
 • Ekskursija po Barseloną – 55 EUR
 • Ekskursinė išvyka į Perpinjaną ir Koljūrą – 55 EUR
 • Ekskursija į Andora – 59 EUR
 • Išvyka į PortAventura su įėjimo bilietu – 70 EUR

APGYVENDINIMAS:

 • Viešbutis 4* Delamar atskiru užklausimu
 • Viešbutis 4* Roger De Flor Palace atskiru užklausimu
 • Viešbutis 4* Marina Sand atskiru užklausimu

PAPILDOMA INFORMACIJA:

 • kelionės išvykimo laikai ir skrydžio laikas gali keistis
 • visos ekskursijos vyksta rusų kalba
 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis
 • muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda
 • kelionės vadovas gali keisti programos eigą apie tai iš anksto informavus klientus
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai
 • jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį
 • jeigu Jūs keliaujate su vaikais iki 5 metu ir jei vaikui nereikalinga papildoma lova – ekskursijų paketas ir papildomos ekskursijos – nemokamos

SVARBU

 • nepamirškite į kelionę pasiimti paso/asmens tapatybės kortelės, galiojančio/-s ne trumpiau kaip 3 mėnesius po grįžimo iš Ispanijos dienos
 • nepamirškite pasirūpinti kelionės draudimu

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt