Įvairiaspalvis Tailandas ir egzotiška Kambodža | GO tour Įvairiaspalvis Tailandas ir egzotiška Kambodža | GO tour

Įvairiaspalvis Tailandas ir egzotiška Kambodža

PROGRAMA
Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo… Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

 • 1 diena

  VILNIUS – BANKOKAS

  Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Nusileidę Bankoko oro uoste važiuosime į viešbutį. Vakare mūsų lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku.  Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų.

   

  Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti Siam Niramit teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nepaprastais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją.

   

  Norintys paragauti egzotiškų vaisių, galės pasižvalgyti po naktinį Patpongo (Phat Phong) turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir, žinoma, turistai, apstulbę nuo turgaus šurmulio ir spalvų. O tie, kurie svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti populiariuoju žuvų pėdų masažu*. Nakvynė Bankoke.

   

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia aplankysime Karališkąją šventyklą ir įspūdingą tajų architektūros šedevrą – Karalių rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi Tajų galybės ir dvasingumo simboliu.

   

  Išskirtinumo prabangių pastatų kompleksui, užimančiam daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos (Wat Phra Kaew), Auksinio Budos šventyklos (Wat Traimit). Abiejose saugomi išskirtiniai budistų reliktai – Smaragdinio Budos paveikslas ir 5.5 tonos sverianti Budos statula iš aukso – stebina savo lankytojus neapsakomu grožiu.

   

  Apžiūrėsime ir Gulinčio Budos šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 m ilgio ir 15 m aukščio gulinčio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje Tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas Tajų masažas.


  Vėliau pasiūlysime papietauti* greta Bankoką raizgančių kanalų, sutekančių į Čao Prajos upę (Chao Phraya). Popiet leisimės į pasiplaukiojimą šiais kanalais ir pasižvalgysime po vietovę. Daugelis turistų plaukiodami šeria čia gyvenančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pastatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai.

   

  Vakarėjant patarsime aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą Baiyoke Sky. Nuo šio statinio apžvalgos aikštelės išvysime nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsime ir pavakarieniauti*. Nakvynė Bankoke.

   

 • 4 diena

  BANKOKAS – KANČIANABURI – TURGUS ANT VANDENS – KVAI UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksime link Kančianaburio (Kanchanaburi), nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km.

   

  Pirmiausia užsuksime į Damnoen saduak – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto čia renkasi vietos prekybininkai, atplaukdami valtelėmis, prikrautomis vaisių, daržovių, jūros gėrybių, orchidėjų ir tiesiai mums prieš akis ruošia gardų egzotišką maistą.

   

  Apsilankius turguje keliausime link dar vienos nuostabios Tailando vietos – Kvai upės (Khwae Yai), virš kurios nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties keliu“. Vieta gavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų.

   

  Papietavę džiunglėmis apaugusių šlaitų apsuptyje, vėliau turėsime progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais ir apžvelgti nuostabų apačioje tekančios upės peizažą.

   

  Ažiūrėjus „Mirties kelią“ Jūsų lauks kelionė tradiciniu laiveliu link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio bei vakarienė jame. Po vakarienės galėsite pasimėgauti tradiciniu Mon kaimelio gyventojų šou*, surengtu specialiai Jums. Nakvynė Kančianaburi.

   

 • 5 diena

  KANČIANABURI – PATAJA (pusryčiai, pietūs)

   Papusryčiavę keliausime link Mon kaimelio. Mon tai etninė Mianmaro grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia susipažinsime su Mon žmonėmis, kurie labai stengiasi išsaugoti savo kultūrą. Pasidomėsime jų kasdienybe, aplankysime vaikų mokyklą, dramblių fermą. Rekomenduojame turėti šiek tiek lietuviškų saldainių, kadangi Mon vaikai labai džiaugiasi jų gavę.

   

  Vos grįžę iš Mon kaimelio, sėsime į valtelę ir tie, kas norės, bus išmesti į upę bei galės pasimėgauti plaukimu pasroviui. Atsikvėpti po aktyvios dienos vyksime į tajų vaistinių žolelių ir prieskonių pristatymą. Čia galėsime paragauti kvapnių natūralių arbatų, prieskonių, taip pat – jų įsigyti.

   

  Šiek tiek pailsėję leisimės apžiūrėti įspūdingo Eravano krioklio to paties pavadinimo nacionaliniame parke (Erawan Falls). Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir 7 kaskadinėmis pakopomis krentančio vandens šniokštimas. Bendras kaskadų aukštis 831 m, o ilgis 1700 m. Įdomu tai, kad šis krioklys savo pavadinimą gavo dėl savo 7-osios pakopos panašumo į mitinį dramblį „Eravaną“. Šį gamtos stebuklą galėsime stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Vakare vyksime į Patają (Pattaya)miestą, garsėjantį siautulingu naktiniu gyvenimu bei įvairiais šou, kuriuos pamatyti tikrai turėsime laiko. Nakvynė Patajoje.

   

 • 6 diena

  PATAJA (pusryčiai)

  Papusryčiavus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas poilsiui Patajojeviename populiariausių bei didžiausių kurortų Tailande. O kadaise tai buvo tik nedidelis žvejų kaimelis! Čia rasime begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie nori pamatyti, kaip gi atrodo vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama.

   

  Kartu su vadovu iš Lietuvos apsilankysime Milijono metų senumo akmenų parke bei Patajos krokodilų fermoje. Čia pamatysime, kaip gyvena krokodilai, išvysime šių gyvūnų bei jų dresuotojų kartu atliekamus triukus. Šiame parke taip pat pastebėsime įvairių egzotiškų augalų, suakmenėjusių medžių ir akmeninių gyvūnus vaizduojančių skulptūrų.

   

  Tiems, kurie norės daugiau gamtos, o ne šurmulio, rekomenduosime nuplaukti laiveliu į mažytę, 4 km ilgio Kolarno salelę (Koh Larn), nuo Patajos įlankos nutolusią vos 7 km. Kalvota tropiniu mišku apaugusi sala sužavės egzotiškais paplūdimiais, tarp kokoso palmių besisupančiomis supynės bei palei uolas vinguriuojančiais mediniais tilteliais.

   

  Na, o kokia Pataja be garsiojo Alkazaro kabareto (Alcazar Cabaret)*? Šis reginys, pasižymintis itin šiuolaikiška muzika, spalvingais kostiumais ir dekoracijomis, garsus visame pasaulyje. Žymiausių operečių scenos ir pasaulio estrados žvaigždžių parodijos lankytojus linksmina kiekvieną savaitės vakarą. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

   

 • 7 diena

  PATAJA – TONLE SAP – SIEMRYPAS (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime į Kambodžos (Cambodia) pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsime sieną, pravažiuosime Poipeto (Paoy Paet) miestelį ir vyksime į Siemrypą (Siem Reap).

   

   

  Miestas žymus dėl Senojo prancūzų kvartalo, išsiskiriančio kinų architektūros elementais ir vis dar menančiu kolonijinius laikus. Šis ryškaus braižo kvartalas puikiai dera prie greta įsikūrusio šurmulingo turgaus. Senasis kvartalas – žymus turistų traukos centras: jame gausu viešbučių, restoranų, šokių klubų, krautuvėlių, skirtų turistams.

   

   

  Atvykus į Kambodžą, mūsų pirmiausia lauks kelionė į ypatingą vietą – prie Tonlesapo ežero (Tonle Sap), kitaip dar vadinamo „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną.

   

   

  Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsime progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Čia gyvena ne vien kambodžiečiai, bet ir etninės vietnamiečių grupės. Gyventojų kasdienybė tikrai egzotiška: lūšnynų tipo nameliai ant ežero krantų, juose kabantys hamakai, ryškiaspalviai skalbiniai, vaikai, plaukiojantys įsėdę į didžiulius dubenis ir juokais gąsdinantys turistus pagautomis gyvatėmis. Po šio reginio vyksime į viešbutį. Nakvynė Siemrype.

   

   

 • 8 diena

  SIEMRYPAS – ANGKORAS – SIEMRYPAS (pusryčiai, vakarienė)

  Patiems ištvermingiausiems pasiūlysime atsikelti labai anksti ir pasigrožėti kvapą gniaužiančiu saulėtekiu. Vėliau ši diena bus skirta Angkoro (Angkor) senovės miestui didžiuliam šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas.

   

  Ekskursiją pradėsime nuo miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai-dievai, tokie dideli, kad juos apžiūrėti galima tik užvertus galvas, žvelgiant iš apačios su pagarba ir susižavėjimu.

   

  Čia pamatysime Bajono šventyklą (Bayon) gerai žinomą bei kruopščiai dekoruotą khmerų genties šventovę, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysime kitus puošnius Angkor Thom komplekso paminklus: Šivai dedikuotą Baphuon šventyklą, įspūdingais ornamentais puoštas Dramblių bei Karaliaus Leper terasas (Terrace of Ellephants, Terrace of King Leper).

   

  Apsilankysime žymiojoje Ankor Vato šventykloje (Angkor Wat), pastatytoje khmerų karalių dar XII a. Ant dabartinės Kambodžos vėliavos besipuikuojantis pastatas ilgą laiką buvo apaugęs samanomis ir dingęs džiunglėse – khmerams praradus valdžią, šventykla buvo apleista. Tik po daugelio šimtmečių mokslininkai iš naujo atrado šį nuostabų istorinį palikimą. Šventykla, stebinanti savo didybe ir idealiai suprojektuotais pastatais, yra pats gražiausias klasikinės khmerų architektūros pavyzdys pasaulyje.

   


  Po įspūdingos ekskursijos lauks ne ką mažiau nuostabos sukelianti vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su Khmerų genties šokiais.  Nakvynė Siemrype.

   

 • 9 diena

  SIEMRYPAS – ANGKORAS – SIEMRYPAS (pusryčiai)

  Po pusryčių apsilankysime Phnom Koulen kalnų masyve. Šventa vieta laikomas kalnynas traukia ne tik budizmą ir hinduizmą išpažįstančius piligrimus iš viso pasaulio, bet ir turistus, norinčius pasigrožėti įspūdingais kalnų kriokliais.


  Mūsų lauks ir dar viena pažintinė ekskursija – apžiūrėsime svarbiausius Kambodžos paminklus bei šventyklas. Pradėsime nuo Banteay Srei ir Banteay Samre šventyklų. Pirmoji, Banteay Srei tai XX amžiuje statyta šventovė, skirta induistų dievui Šivai. Išsiskirianti savo rausvų plytų spalva ir įmantria architektūra, ji primena iš smėlio nulietą pilį. Vis dėlto, labiausiai ši šventykla garsėja savo itin kruopščiais ir preciziškais raižiniais ­– sienas puošia sudėtingos dievų ir deivių skulptūrėlės.

  Po pietų aplankysime Kravan, Sras Srang, Banteay Kdei, Ta Kheo ir Ta Phrom šventyklas. Pastaroji ypač žinoma, nes čia buvo filmuojamas garsusis filmas „Kapų plėšikė Lara Kroft“.

   

  Šią seną, nemažai paslapčių saugančią XII a. šventyklą su klaidžiais akmeniniais labirintais, raizgo tankios džiunglės ir kerojančios lianos. Nakvynė Siemrype.

   

 • 10 diena

  SIEMRYPAS – KOH CHANG (pusryčiai)

  Po pusryčių atsisveikinsime su Kambodža ir grįšime į Tailandą. Kirtę sieną važiuosime dar apie 2–3 valandas, o po to keltu kelsimės link tropikais pulsuojančios Kočango (Koh Chang)salos. Viena gražiausių Tailando salų, keliautojus traukianti švelniais balto smėlio paplūdimiais ­– puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsiu stebuklingos gamtos apsuptyje. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Kočange.

   

   

 • 11 – 13 dienos

  POILSIS PRIE JŪROS KOH CHANG SALOJE (pusryčiai)

   Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui egzotiškoje Kočango saloje. Išvertus į lietuvių kalbą, salos pavadinimas reiškia „Dramblio sala“ – sala ne tik primena dramblio galvos formą, joje taip pat galima sutikti tikrai nemažai šių nuostabių gyvūnų. Su jais pasisveikinti ir jodinėjant pasimėgauti vaizdais iš aukštai, galima keliaujant į žygį džiunglėmis – mums, europiečiams, drambliai gal kiek neįprasta transporto priemonė, tačiau čia tai itin populiaru.

   

  Kočangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtų, bet ir gana slaptų paplūdimių. Juos supančios manieringų palmių eilės, ant smėlio besimėtantys kokosai, vėjyje siūbuojančios sūpynės ir tik kur ne kur gražiame žydrame vandenyje plūduriuojančios žvejų valtelės – argi ne idiliškas vaizdas?..

   

  Čia taip pat galima pamatyti nuostabių krioklių, kuriuos pasieksime tik eidami per vešlias džiungles. Žygiai kalnuota tropinių miškų teritorija – viena mėgstamiausių salos lankytojų pramogų.


  Atostogaujant Kočango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietines prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu bei nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje.

 • 14 diena

  KOH CHANG – BANKOKAS – VILNIUS(pusryčiai)

  Papusryčiausime ir tuomet trauksime į salos prieplauką, iš kurios keltu kelsimės iki žemyninės Tailando dalies ir keliausime į Bankoką. Bankoke dar galėsime pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis Tailande, aplankyti nematytas miesto vietas, pasidžiaugti tailandietiška virtuve ar masažu bei nusipirkti suvenyrų. Vakare  skrydis į Vilnių.

   

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.


Kelionės kaina nuo: 1238 EUR + skrydis apie 760 EUR

su skrydžiu nuo 1998 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Apgyvendinimo variantai 3* viešbučiuose. Kaina nuo 1088 EUR + skrydis

2016-11-04 ir 2016.12.02 – Kaina nuo 938 Eur/asm + skrydis

CHAOPHYA PARK HOTEL BANGKOK
Superior tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs Bankoko mieste, vos už 650 metrų nuo Ratchadapisek greitųjų požeminių traukinių (MRT) stoties, iš kurios lengvai pasieksite miesto parduotuvių bei verslo rajonus. Iki miesto centro 4 km., iki oro uosto 35 km.

Kambariuose: tailandietiškais baldais apstatytuose erdviuose bei šiuolaikiškuose numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius televizorius, mini barus, seifus, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius bei vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbučio teritorijoje: šiame viešbutyje yra 8 maitinimo įstaigos, lauko baseinas, veikia nemokamas belaidis ir laidinis internetas. SPA ir tailandietiško masažo centre „Bali“ ir įrengtos kelios saunos ir garų pirtys. Viešbutyje taip pat yra ekskursijų informacijos punktas bei teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos. Savitarnos kavinėje „Park“ patiekiami azijietiški ir tarptautiniai valgiai.

 

RIVER KWAI JUNGLE RAFTS
Standard tipo kambarys

Vieta: šis plaukiojantis viešbutis yra įsikūręs Eravano nacionalinio parko viduryje, Kvai upėje, Kančanaburio provincijoje, atogrąžų miškų apsuptyje. Iki Resotel prieplaukos ilga valtimi nuplauksite vos per 20 minučių.

Kambariuose: siūloma apsistoti ekologiškuose numeriuose, plūduriuojančius ant bambukinių plaustų. Vietoj elektrinio apšvietimo naudojami žibintai – taip sukuriama dar ramesnė išskirtinė viešbučio atmosfera. Kiekviename numeryje įrengtas dušas ir tualetas. Išėję iš kambarių rasite lauko denius su gultais ir hamakais.

Viešbučio teritorijoje: darbuotojai gali padėti planuojant žygius, važinėjimąsi kalnų dviračiais ir plaukiojimą baidarėmis upe. Vakare svečiai gali mėgautis tradiciniais bei genčių pasirodymais arba atpalaiduojančiais masažais.

 

SEASIDE JOMTIEN BEACH PATTAYA
Standard tipo kambarys

Vieta: tik 1 min. kelio pėsčiomis nuo Jomtien paplūdimio. Iki Patajos centro tik 20 min. kelio automobiliu.

Kambariuose: viešbutis siūlo modernius numerius su balkonais ir lauko baseiną. Kiekviename numeryje su oro kondicionieriumi yra modernios dekoracijos, tamsaus medžio akcentai ir LCD televizorius. Visą dieną veikia kambarių tarnyba.

Viešbučio teritorijoje: restorano terasoje tiekiami Tailando ir Europos virtuvės patiekalai. Svečiai gali gurkšnoti kokteilius lauke mėgaudamiesi jūros ošimu. Viešbutis siūlo verslo centrą ir skalbyklos paslaugas. Viešbutyje taip pat yra nemokamas belaidis internetas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

 

KLONG PRAO RESORT KOH CHANG
Standard C tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs balto smėlio paplūdimyje, ant vandenyno kranto. Iš viešbučio automobiliu per 20 minučių nuvažiuosite iki Ao Tammachart prieplaukos, o per valandą – iki Chantaburi miesto.

Kambariuose: svečiams siūlomi erdvūs šiuolaikiško interjero numeriai su kietmedžio grindimis. Visuose kambariuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, mini barai, arbatos ir kavos virimo aparatai, o pro langus atsiveria jūros arba sodo vaizdai.

Viešbučio teritorijoje: viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti saunoje ir vykti į nardymo išvykas. Svečiams vykdomi pervežimai į ir iš oro uosto, teikiamos cheminio valymo paslaugos. Teritorijoje yra 2 restoranai, lauko baseinas, privatus paplūdimys, Belaidis internetas ir automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokami.

 

 


Apgyvendinimo variantai 4* viešbučiuose. Kaina nuo 1190 EUR + skrydis

2016-11-04 ir 2016.12.02 – Kaina nuo 998 Eur/asm + skrydis

CHAOPHYA PARK BANGKOK
Superior tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs Bankoko mieste, vos už 650 metrų nuo Ratchadapisek greitųjų požeminių traukinių (MRT) stoties, iš kurios lengvai pasieksite miesto parduotuvių bei verslo rajonus. Iki miesto centro 4 km., iki oro uosto 35 km.

Kambariuose: tailandietiškais baldais apstatytuose erdviuose bei šiuolaikiškuose numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius televizorius, mini barus, seifus, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius bei vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbučio teritorijoje: šiame viešbutyje yra 8 maitinimo įstaigos, lauko baseinas, veikia nemokamas belaidis ir laidinis internetas. SPA ir tailandietiško masažo centre „Bali“ ir įrengtos kelios saunos ir garų pirtys. Viešbutyje taip pat yra ekskursijų informacijos punktas bei teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos. Savitarnos kavinėje „Park“ patiekiami azijietiški ir tarptautiniai valgiai.

 

RIVER KWAI JUNGLE RAFTS
Standard tipo kambarys

Vieta: šis plaukiojantis viešbutis yra įsikūręs Eravano nacionalinio parko viduryje, Kvai upėje, Kančanaburio provincijoje, atogrąžų miškų apsuptyje. Iki Resotel prieplaukos ilga valtimi nuplauksite vos per 20 minučių.

Kambariuose: siūloma apsistoti ekologiškuose numeriuose, plūduriuojančius ant bambukinių plaustų. Vietoj elektrinio apšvietimo naudojami žibintai – taip sukuriama dar ramesnė išskirtinė viešbučio atmosfera. Kiekviename numeryje įrengtas dušas ir tualetas. Išėję iš kambarių rasite lauko denius su gultais ir hamakais.

Viešbučio teritorijoje: darbuotojai gali padėti planuojant žygius, važinėjimąsi kalnų dviračiais ir plaukiojimą baidarėmis upe. Vakare svečiai gali mėgautis tradiciniais bei genčių pasirodymais arba atpalaiduojančiais masažais.

 

A-ONE THE ROYAL CRUISE HOTEL PATTAYA
Standard tipo kambarys

Vieta: įsikūręs Patajos kurorte, iki paplūdimio tik 2 min kelio, iki viešojo transporto sustojimo 1 km.

Kambariuose: vona/dušas, televizorius, skaitmeninė/palydovinė televizija, telefonas, plaukų džiovintuvas, seifas, oro kondicionierius

Viešbučio teritorijoje: restoranas, baras, sodas, baseinas, parduotuvės, SPA ir sveikatingumo centras, biliardas, stalo tenisas, dviračių sportas, žaidimų kambariai, karaokė, pirtis, sporto salė.

 

KOH CHANG KACHA RESORT & SPA
Deluxe Pool tipo kambarys

Vieta: įsikūręs miesto centre, ant jūros kranto. Iki oro uosto 30 km.

Kambariuose: visuose numeriuose yra kabelinius kanalus rodantys televizoriai, mini barai, seifai ir atskiros terasos, iš kurių atsiveria sodo vaizdai.

Viešbučio teritorijoje: įrengti 2 lauko baseinai, 2 restoranai, paplūdimio ir baseino barai, o vestibiulyje veikia nemokamas belaidis internetas. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje aikštelėje. Galėsite pasilepinti masažais SPA centre „Majesty“, pažaisti futbolą paplūdimyje ar pasportuoti treniruoklių salėje. Viešnagės metu galėsite leistis į žygius po džiungles, jodinėti drambliais ir išmėginti giluminį nardymą. Viešbutyje taip pat įrengtas ekskursijų informacijos punktas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • vietinio gido paslaugos;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė namelyje ant vandens prie upės Kvai, 2 nakvynės Patajoje, 3 nakvynės Sian Reap, 4 nakvynės Koh Cnahg saloje (jeigu skrydis yra su Finnair avia linijomis, paskutinė nakvynė yra Bankoke);
 • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 2 pietūs, 2 vakarienės;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius Bankokas  Vilnius su vienu persėdimu (kaina apie 758 EUR) ;
 • Tailando daugkartinė viza (141 EUR);
 • Kambodžos viza (apie 50USD). Daroma vietoje, reikalingos 2 nuotraukos bei paso kopija;
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18.25 EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • gėrimai pietų ir vakarienių metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį: 3* viešbučiuose  365 EUR, 3-4* viešbučiuose  465 EUR.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko.
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • Turistams Lietuvoje siūlome darytis vienkartinę Tailando vizą, jos kaina 31 EUR. Ir keliaujant į Kambodžą pasidaryti REENRY (sugrįžimo į Tailandą) vizą. Jos kaina vietoje apie 40 USD. Reentry vizos forma čia. Papildomai reikalinga: 1 spalvota nuotrauka, paso kopija, užpildyta forma.  
 • Nuo 2016 m. kovo 1 d. keičiasi dokumentų Tailando vizoms priėmimo tvarka. Keliautojai privalo į Tailando konsulatą kreiptis asmeniškai. Tailando Karalystės garbės konsulatas Vilniuje, adresu Jogailos g. 9/ Smetonos g. 1.
 • Jeigu neturite galimybės pasidaryti Tailando vizos konsulate Vilniuje, vizą galite gauti Tailando oro uoste. Visa on arrival kaina asm. apie 60 EUR. Tik vizos įkilijavimas gali užtrukti, tokiu atveju, Jums užsakysime papildomą pervežimą: oro uostas – viešbutis, kad visai grupei nereikėtų laukti. Pervežimo kaina asm. 30 EUR.
 • Kelionės vadovė Astra jus lydės šiomis datoms: 2016-10-22, 2016-11-19, 2016-12-03, 2016-12-27, 2017-03-04, 2017-03-18
 • Kelionės vadovė Kristina jus lydės šiomis datoms: 2016-11-04, 2017-01-03, 2017-01-19, 2017-02-04

 

Kilo klausimų ar nerandate informacijos skambinkite tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt