Singapūras ir Balio sala | GO tour Singapūras ir Balio sala | GO tour

Singapūras ir Balio sala

Kelionės data: —-
Kelionės kaina – 1749 EUR/asm.

1 diena. Skrydis: Vilnius – Europos miestas – Singapūras.

2 diena. SINGAPŪRAS
Atskrendate į Singapūrą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje, Singapūre.

3 diena. SINGAPŪRAS
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po miestą, kurios metu apžiūrėsite: mažąją Indiją, Parlamento rūmus, įspūdingą Aukščiausiojo teismo pastatą, rotušę, kinų kvartalą su savito kinų stiliaus šventyklomis ir parduotuvėlėmis. Singapūras – vienas didžiausių pasaulyje naftos perdirbimo centrų. Nuo Fabero kalvos žvelgsite į uoste ir jūroje išsibarsčiusias saleles, kuriose įrengtos naftos perdirbimo platformos. Po pietų laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti ir apsipirkti dideliame prekybos centre. Nakvynė viešbutyje, Singapūre.

4 diena. SINGAPŪRAS – SENTOSOS SALA – SINGAPŪRAS
Pusryčiai. Išvykstate į apžvalginę ekskursiją po Sentosos salą. Funikulieriumi kelsitės į salą. Aplankysite akvariumą, kuriame išvysite daugybę įvairių ir įdomių jūros gyventojų. Nuo apžvalgos aikštelės, įrengtos Merlioni statuloje, vaizduojančioje Singapūro simbolį – mistinį gyvūną pusiau liūtą, pusiau žuvį, žvalgysitės po apylinkes. Grįžtate į žemyną, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje, Singapūre.

5 diena. SINGAPŪRAS – BALIO SALA
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis: Singapūras – Bali. Atskridus pasitikimas, pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje, Bali.

6 – 13 dienos. BALIO SALA
Poilsis Balio saloje. Pagal pageidavimą, už papildomą mokestį galite užsisakyti ekskursijas. Ekskursijų aprašymus rasite žemiau programos. Nakvynės viešbutyje, Bali.


14 diena. BALIO SALA – SINGAPŪRAS

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis: Bali – Singapūras – Europos miestas.

15 diena. VILNIUS
Europos miestas – Vilnius.
Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai: Singapūras – Bali – Singapūras;
 • Transportas su oro kondicionieriumi pagal programą;
 • 3 nakvynės Singapūre „Changi Village Hotel“ ( 4* ) pagerintas kambarys;
 • Maitinimas Singapūre – pusryčiai;
 • 3 nakvynės Ubud miestelyje viešbutyje „Komaneka Monkey Forest“ 4* www.komenka.com vila su vaizdu į baseiną;
 • 3 nakvynės Nusa Dua miestelyje (kalnų kurorte) viešbutyje „Nusa Dua Beach“ 4*+ www.nusaduahotel.com pagerintas kambarys;
 • 3 nakvynės Tuban mieste viešbutyje „Bali Dynasty“ 4* www.balidynasty.com pagerintas kambarys;
 • Visi pervežimai Bali saloje į/iš viešbučius;
 • Maitinimas Bili – pusryčiai;
 • Singapūre ir Santosos saloje ekskursijų metu įėjimai į mokamus objektus;
 • Rusiškai kalbantis vietinis gidas.Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Lėktuvo bilietai: Vilnius – Europos miestas – Singapūras – Europos miestas – Vilnius;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Indonezijos viza (apie 25 JAV doleriai);
 • Arbatpinigiai;
 • Singapūre – gėrimai, pietūs ir vakarienės;
 • Bali – gėrimai ir vakarienės;
 • Asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos, kitos nepaminėtos išlaidos.

 

 

SIŪLOMOS EKSKURSIJOS BALI SALOJE:

 • Denpasaras (23 USD asm.)

Ši rytą Jūsų laukia pažintinė ekskursija po Bali salos sostinę – Denpasarą. Aplankysite Barja Sandi paminklą; kuris yra skirtas Bali kovotojo dvasiai; Kumbasari tradicinį turgų, kuriame pajusite derybų įkarštį; Bali muziejų, kuriame saugomi priešistoriniai radiniai; Jagadnatha – pati didžiausia Denpasaro šventykla.

 • Ubud apylinkės (24 USD asm.)

Šiandien aplankysite Bali salos vietinius kaimelius, susipažinsite su gyventojų kasdienybe, gyvenimo būdu, kultūra. Vykstate į Batuan gyvenvietę – šio tradicinio kaimo gyventojai lyg šių dienų namus stato prisilaikydama Bali Induizmo filosofijos. Tęsiate kelionę į Ubud miestelį – kelionės metu turėsite galimybę grožėtis nuostabiais gamtovaizdžiais. Atvykus ekskursija į Ubud rūmus – kurių architektūroje atsispindi originalūs Bali ornamentai. Aplankysite paveikslų galeriją, kurioje susipažinsite su žymių dailininkų bei jaunų menininkų darbais.

 • Uluwatu saulėlydis ir Kecak šou programa (32 USD asm. )

Ekskursijos metu aplankote žinomą Bali Indų šventyklą, kuri yra pietinėje salos dalyje ant Indijos vandenyno kranto. Saulėlydžio metu ši šventykla ypatingai atsiskleidžia savo grožiu. Vėliau žiūrėsite teatralizuotą šokių šou programą Kecak, kurią atlieka daugiau nei 50 vyru „topless“ grupė. Šokio istorija pasakoja apie karaliaus Ramos ir princesės Šintos meilės istoriją.

 • Uluwatu saulėlydis + Kecak Dan Jimbaran jūros gėrybių vakarienė (49 USD asm.)

Išvykstate į pietinę Bali salos dalį Pura Luhur Uluwatu – 250 pėdų virš jūros lygio. Stovint ant skardžio turėsite galimybę grožėtis nuostabiu gamtovaizdžiu. Vėliau žiūrėsite teatralizuotą šokių šou programą Kecak. Išvykstate į garsųjį Jimbaran paplūdimį, kuriame Jūsų lauks šviežių jūros gėrybių vakarienė.

 • Karališkoji šventykla ir Tanah Lot šventykla (36 USD asm.)

Ekskursija į didžiąją Karališkąją šventyklą Pura Taman Ayun – tai viena svarbiausių šventyklų Bali saloje, kurią 1634 m. upės saloje, pastatė Mengwi dinastijos karalius. Išvertus šventyklos pavadinimą pažodžiui reiškia “sodas šventykla vanduo“. Vėliau lankysite Ubud beždžionių mišką – gamtos rezervatas ir šventyklų kompleksas. Tęsiate ekskursiją į labiausiai lankomą ir fotografuojamą Tanah Lot šventyklą. Ji įsikūrusi pietvakarinėje salos pakrantėje, ant akmenuoto kalnagūbrio, kuris per potvynį virsta maža sala. Tam laikui religinės ceremonijos keliamos į “didžiąją žemę”, o per atoslūgį vėl grįžtama į šventyklą.

 • Bali lankomos vietos (36 USD asm.)

Ekskursijos metu aplankysite trys kaimus kurie pasižymi meniškais rankdarbiais: Celuk – garsėja kalvių iš sidabro padarytais dirbiniais; Kemenuh – iš medžio atliktais rankdarbiais; Ubud – šis mistelis pasižymi vienais geriausių artistų visame Bli saloje. Vėliau lankysitės Dramblių uoloje ir Šventojo pavasario šventykloje – tikima, kad ši šventykla turi paslaptingų gydomų galių. Aplankysite Batur ežerą ir ugnikalnį. Pietų metu turėsite galimybę mėgautis įspūdingais gamtovaizdžiais.

 • Rytinė Bali dalis ir Besakif šventykla (45 USD asm.)

Kelionė į Klungkung miestelį kuriame lankysitės Kertagoso paviljone – vieta, kurioje kadaise vykdavo teismai. Pastato lubų piešiniai vaizduoja bausmių scenas ir atlygį pomirtiniame gyvenime. Tęsiate kelionę į Goa Lawa – šikšnosparnių urvas, šventykla. Vykstate į Aga genties Tenganan kaimą. Gentis gyvena pagal savo tradicijas, atsiskyrusi nuo šiuolaikiškos civilizacijos. Vėliau lankysitės gražiausioj ir didžiausioj Besakih šventykloje.

 

 • Bedugul kalnai ir Tanah Lot šventykla (45 USD asm.)

Ekskursija į didžiąją Karališkąją šventyklą Pura Taman Ayun – tai viena svarbiausių šventyklų Bali saloje, kurią 1634 m. upės saloje, pastatė Mengwi dinastijos karalius. Išvertus šventyklos pavadinimą pažodžiui reiškia “sodas šventykla vanduo“. Vėliau lankysite Ubud beždžionių mišką – gamtos rezervatas ir šventyklų kompleksas. Tęsiate ekskursiją į labiausiai lankomą ir fotografuojamą Tanah Lot šventyklą. Ji įsikūrusi pietvakarinėje salos pakrantėje, ant akmenuoto kalnagūbrio, kuris per potvynį virsta maža sala. Tam laikui religinės ceremonijos keliamos į “didžiąją žemę”, o per atoslūgį vėl grįžtama į šventyklą. Tęsiate kelionę į Bedugul gyvenvietę, kalnų papėdėje prie Beratan ežero. Ekskursija į Ulun Danu šventyklą, apsilankysite vaisių ir gėlių turguje. Vėliau tęsite kelionę į įspūdingą jūros šventyklą Tanah Lot.

 • Ekskursija po Bali salą (42 USD asm.)

Išvykstate į Bedugul regioną, ekskursija į Ulun Danu šventyklą, kuri randasi prie Beratan ežero. Vykstate prie Git Git krioklių. Kelionę tęsiate į šiaurinę Balio pakrantę – Bali Lovina, kuri garsėja tamsios spalvos paplūdimiu. Kelionės metu grįžtant į viešbutį turėsite galimybę mėgautis nuostabiais gamtovaizdžiais: ryžių laukais, žydinčiais sodais, kakavos ir gvazdikėlių plantacijomis.

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt