Indijos auksinis trikampis | GO tour Indijos auksinis trikampis | GO tour

Indijos auksinis trikampis

Garantuoti išvykimai pagal Jūsų pasirinktas datas
Kelionės kaina –  nuo 399 €/asm.

1 diena. VILNIUS – DELIS
Skrydis: Vilnius – Europos miestas – Delis.

2 diena. DELIS
Atskridus į Delio oro uostą, Jus pasitiks ne tik nepakartojamas Indijos gatvelių šurmulys, bet ir mūsų agentūros atstovai. Jie pasirūpins, kad greitai ir saugiai pasiektumėte viešbutį.
Leisime trumpam atsikvėpti ir pasidžiaugti vaizdais pro viešbučio langą, o tada Jūsų lauks apžvalginė ekskursija autobusu. Margaspalvės, savo garsais ir kvapais žavinčios siauros gatvelės, rikšos ir laisvai gatvėse besiganančios šventosios karvės leis pajusti tikrąjį Senojo Delio gyvenimo pulsą. Aplankysite Džama Masdžid mečetę, visame pasaulyje žinomą Raudonąjį Fortą, išvysite Mahatmos Gandi memorialą. Nakvynė viešbutyje, Delyje.

3 diena. DELIS
Po pusryčių tęsite pažintį po Delį. Kita stotelė – Naujasis Delis. Čia turėsite galimybę susipažinti su britų architektūriniais šedevrais, „Indijos vartais“, Prezidento ir Parlamento rūmais. Pajusite dieviškąją Lotoso šventyklos aurą. Ne menkesnį įspūdį paliks ir Lakšmi Narajan – didžiausio religinio komplekso – šventykla.
Aplankysite ir didžiausią pasaulyje šventyklų kompleksą Akshardham. Pamatysite, kaip kūrybiškai indai išnaudoja gamtos stichijas: nors čia esančių šventyklų statyboms vieta nebuvo labai tinkama (arti teka upė), sumanūs statybos metodai ir šiuolaikiškos statybinės medžiagos išgelbėjo situaciją. Per penkerius metus (2000-2005 m.) pastatyta Indijos Akshardham šventykla yra neabejotinas architektūrinis stebuklas. Tai vieta, kur vienoje vietoje pajusite tradicinę indų kultūrą ir jų dvasingumą, išvysite Indijos kultūros paveldą ir architektūrą. Vakare turėsite galimybę stebėti įspūdingą lazerių ir spalvotų fontanų spektaklį. Grįžę į viešbutį dar ilgai nesumerksite akių, išvydę tiek grožio. Nakvynė viešbutyje, Delyje.

4 diena. DELIS – AGRA
(kelionės ruožas: 220 km, trukmė: apie 4 val.)
Papusryčiavę dieną pradėsite išvyka į Agrą. Atvykę į Agrą, įžengsite į didingus Tadž Machalo rūmus. Šie rūmai žinomi kaip septintasis pasaulio stebuklas, kitaip vadinamas „meilės simboliu“. 1630 m. imperatorius Shah Jehan juos pastatė kaip mauzoliejų savo mylimai žmonai Mumtaz Mahal.
Kitoje upės pusėje, priešais Tadž Mahalo rūmus, įsikūręs Agros Fortas. Aplankysite jame esančias marmuro meistrų dirbtuves ir turėsite unikalią galimybę pamatyti iš kartos į kartą perduodamą meistrų patirtį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje, Agroje.

5 diena. AGRA – FATEHPUR SIKRI – DŽAIPŪRAS
(kelionės ruožas: 240 km, trukmė: apie 4,5 val.)
Po pusryčių išvykstate į Džaipūrą. Pakeliui sustosite „mirusiame mieste“ – Fatehpur Sikri. Tai antroji Didžiųjų Mogolų imperatoriaus sostinė, žavinti savo unikalumu.
Antroje dienos pusėje atvykstate į Džaipūrą – Radžistano sostinę, legendinį „rožinį miestą“, taip vadinamą todėl, kad kadaise liepta visus šio miesto statinius dažyti rausva spalva. Apsigyvenę viešbutyje, turėsite laisvą laiką iki pat ryto. Nakvynė viešbutyje, Džaipūre.

6 diena. DŽAIPŪRAS
Rytą pradėsite ekskursija į „Amber Fortą“. Prie šio XI-ojo šimtmečio forto ir rūmų induistinės bei islamiškosios architektūros komplekso vartų priartėsite jodami ant dramblio nugaros. „Amber Fortas“ suteiks galimybę persikelti į Macharadžos valdymo laikus. Aplankysite tvirtovę ir didingus rūmus.
Vėliau Jūsų lauks įžymūs Vėjų rūmai ir viduramžių observatorija Džantar Mantar, kurioje neįtikėtinai tiksliai nustatomas laikas. Tęsite ekskursiją į Beždžionių šventyklą (Monkey Temple). Nakvynė viešbutyje, Džiaipūre.

7 diena. DŽAIPŪRAS – DELIS
(kelionės ruožas: 260 km, trukmė: apie 5 val.)
Pusryčiai. iš Džaipūro išvykstate į Delį – kelionę baigsite ten, kur ją ir pradėjote.
Prieskonių turgus, paskutinės minutės apsipirkimas – tai maži malonumai, kurie Jūsų lauks atsisveikinant su Indija. Chai masala arbata, galimybė savo rankas pasidabinti indiškais Henna motyvais – tai tik pora malonumų, kuriais galėsite pasidžiaugti Delyje.
Delio turgus populiarus ir tarp vietinių gyventojų, kurie čia ateina ieškodami įvairių indiškų rankdarbių, tikro šilko, sarių, arbatų ir kitų prieskoninių žolelių. Šis turgus ypatingas tuo, kad jame galima rasti įvairių Indijos regionų suvenyrų: čia viskas po vienu stogu. Nakvynė viešbutyje, Delyje.

8 diena. DELIS – VILNIUS
Po pusryčių Delio viešbutyje keliausite į oro uostą. Skrydžio maršrutas: Delis – Europos miestas – Vilnius.
Pageidaujantys, už papildomą priemoką, kelionę gali pratęsti poilsiui nostabiuose Goa arba Keralos paplūdimiuose.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas ir pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • pagal programą kelionės autobusu su oro kondicionieriumi;
 • 6 nakvynės 3 / 4 žvaigždučių viešbučiuose;
 • maitinimas (pusryčiai);
 • Džaipūre jojimas ant dramblių / pasivažinėjimas džipais;
 • rusiškai kalbantis vietinis gidas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai: Vilnius – Europos miestas – Delis – Europos miestas – Vilnius (kaina apie – 500 Eurų);
 • įėjimai į mokamus objektus (kaina – 80 Eurų);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • gėrimai, pietūs ir vakarienės;
 • papildomai už vakarienes – 65 Eurai (vakarienės viešbučiuose);
 • Indijos viza ir formalumų sutvarkymas (kaina – 76 Eurai);
 • priemoka už vienvietį kambarį – 138 Eurai;
 • asmeninės išlaidos;
 • papildomai siūlomos ekskursijos;
 • kai kuriuose objektuose – mokestis už fotoaparatą, kamerą.

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt