Tradicinis Tailandas ĮSPŪDINGOS ATOSTOGOS | GO tour Tradicinis Tailandas ĮSPŪDINGOS ATOSTOGOS | GO tour

Tradicinis Tailandas

ĮSPŪDINGOS ATOSTOGOS PAČIOJE EGZOTIŠKIAUSIOJE RYTŲ ŠALYJE

Trukmė: 13 dienų/ 12 naktų
Garantuotas išvykimas
Kelionės kaina – nuo 1163 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Ankstyvas atskridimas į Bankoką. Pasų ir muitinės kontrolė, bagažo atsiėmimas. Susitikimas su kelionės operatoriaus atstovu oro uoste. Nuvežimas į viešbutį. Laikas poilsiui.

Pusryčiai. Laisvas laikas arba apžvalginė ekskursija po Bankoką (pagal pageidavimą už papildomą mokestį).

Ekskursijos programoje – Ryto Aušros Šventykla WatArun, Gulinčio Budos Šventykla, Budos šventykla WatPho, Karalių rūmai – Smaragdinio Budos šventykla. Iškyla tajų motorinėmis valtimis po Bankoko kanalus. Pietūs. Brangenybių Galerijos ir brangakmenių apdirbimo centro lankymas. Grįžimas į viešbutį Bankoke.

Vakare galima – tajų tautinio teatro Siam Niramit programa (pagal pageidavimą – už papildomą mokestį). Gražiausias ir įspūdingiausias teatro pastatymas apie senovės ir šiuolaikinio Tailando istoriją ir tradicijas, įrašytas į Gineso rekordų knygą.

Papildomai galime pasiūlyti (savarankiškai arba suderinus su gidu): Pasaulinio garso Bankoko rajoną – Khao San. Gatvės prekyba, gyva muzika, liaudies verslai.

Nakvynė Bankoko viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Laisvalaikis arba viena iš kelionių operatoriaus pasiūlytų kelionių ar ekskursijų (senovinė Tailando sostinė – Ajutaja, Plaukiojantis turgus, Senovės miestas Myang Boran ir kita).

Važiavimas į oro uostą. Skrydis lėktuvu į Tailando pietų provinciją Surat Thani. Susitikimas su gidu oro uoste ir išvykimas į nacionalinį parką.

Jau nuo pačios kelionės pradžios Jūs mėgaujatės unikaliais tropiniais pietų Tailando peizažais. Apgyvendinimas viešbutyje – bambukiniai bungalai džiunglėse ant tropinės upės kranto. Vakarienė ir informacinis susitikimas su gidu.

Naktis viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Atvykimas į prieplauką ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria graži džiunglių ir Čeo Lan ežero panorama. Po to – išplaukimas su didele medine valtimi į apžvalginę vandens iškylą po ežerą per užtvindytus miškus ir pro didžiules kalkakmenio uolas.

Pietūs viešbučio restorane ant vandens su vaizdu į kalnų masyvą, apgyvendinimas viešbutyje.

Viešbutis išsidėstęs ant vandens ir susideda iš kelių atskirų bungalų su terasa, iš kur galima įšokti ir maudytis smaragdiniame ežero vandenyje. Prie viešbučio yra plastikiniai kajakai su irklais, kuriais galima naudotis už papildomą mokestį.

Toliau pagal programą – 30 minučių pasivaikščiojimas po džiungles, kur sutinkamas didžiulis paukštis raganosis ir garsiosios plaukuotos beždžionės gibonai ir langūrai. Ir kelio pabaigoje – legendinis koralų urvas, į kurį grupė išvyks su bambukiniais plaustais arba pėsčiomis (priklausomai nuo vandens lygio), stebimi vietinio gido – palydovo.

Po to – kelias atgal iki valties, grįžimas į viešbutį ir laisvas laikas poilsiui ar maudynėms.

Turiningos dienos pabaigai – vakarienė viešbučio restorane.

4 diena. Ankstus rytas prie Cheow Lan ežero – fantastiškiausias ir kvapą gniaužiantis paros laikas. Unikali galimybė pamatyti debesų gimimą, kada garo srovelės kyla nuo vandens paviršiaus tiesiai Jūsų akyse ir susidaro nedideli debesys, sustojantys prie ežerą supančių karstinių uolų viršūnių. Ir tuo pačiu metu Jūs vykstate į rytinę iškylą po ežerą, kur Jūs turite galimybę pamatyti retas gyvūnų, paukščių ir net žuvų rūšis.

Po kelionės pusryčiai viešbutyje. Po to grupė vyksta į kranto pusę, pakeliui aplankydama garsią vietą, žinomą kaip Tailando Guilin. Įlanka su karstiniais kalnais stulpais, iškylančiais virš veidrodinio ežero paviršiaus.

Plaukimas su bambukiniais plaustais miško upe Sok (pagal pageidavimą už papildomą mokestį~500 THB).

Labai maloni ir atpalaiduojanti vandens iškyla, kur upės krantuose iškyla tankios tropinės džiunglės. Bus sustojimai, kurių metu bus galima išsimaudyti, nueiti į krantą ir pašokinėti nuo „tarzankės“.

Po to visų laukia pietūs su tajų virtuvės patiekalais.

Safaris ant dramblių (pagal pageidavimą už papildomą mokestį ~700 THB). Manoma, kad būtent Kchao Sok draustinyje pačios geriausios ir labiausiai jaudinančios iškylos ant dramblių visame Tailande. Per 40 minučių jūs, sėdėdami ant dramblio nugaros, pasivaikščiosite po tikras džiungles, kirsite keletą kalnų upelių, užlipsite ant kalvos ir pabuvosite cukranendrių plantacijose.

Antroje dienos pusėje – atvykimas į Krabi ir apgyvendinimas viešbutyje.

5 – 7 dienos. Krabi provincija, išsidėsčiusi Andamanų jūros pakrantėje, teisėtai laikoma pačia gražiausia ir vaizdingiausia visame Pietų Tailande. Būtent ten įsikūrę pasaulinio garso paplūdimiai, salos, nacionaliniai parkai, pajūrio kurortai ir būtent į Krabi atvažiuoja poilsiautojai iš netoliese esančios Phuketo salos – į dažnas ekskursijas, ieškodami idealių paplūdimių, krištolinio švarumo vandens ir rojaus salų. Mes siūlome unikalią poilsio galimybę šalia visų aukščiau išvardintų grožybių ir įžymybių.

8 diena. Pusryčiai. Išsikėlimas iš viešbučio. Važiavimas į Puketą. Ekskursija po Puketą (įskaičiuota į kelionės kainą). Ekskursijos metu Jūs aplankysite vieną iš pagrindinių budistinių Proedete miesto šventyklų esančių išilgai centrinės miesto krantinės. Aplankysite Kešju riešutų fabriką (indiškų riešutų), kur Jūs išbandysite paties netikėčiausio skonio fabriko produkciją.

Toliau Jūsų laukia garsusis King Cobra Show – pasirodymas, kur patyrę dresuotojai papasakos Jums apie įvairias gyvačių rūšis, kurios veisiasi Tailande ir bus parodytas garsusis numeris – kobros bučinys. Ten pat randasi ferma, kurioje Jūs galėsite įsigyti retų ir išskirtinių preparatų, pagamintu iš gyvačių nuodų, iš pitono ir Karališkosios Kobros tulžies.

Mes taip pat nuvesime į pastaruoju metu populiarią vietą – latekso fabriką. Tailandas užimą pirmąją vietą pasaulyje pagal natūralaus latekso gavybą, kuris yra Hevea medžio sula. Fabrike išsamiai papasakos apie šios medžiagos gavybos procesą ir apie gaminius iš hidrolatekso – pagalves, čiužinius, apklotus, Norint bus galima įsigyti produkcijos. Dėl specialios vakuuminio įpakavimo technologijos gaminius bus galima be problemų pasiimti su savimi į lėktuvą kaip rankinį bagažą.

Dienos pabaigoje Jūs aplankysite Delfinų šou. Valandą truksiantis pasirodymas patiks ir vaikams ir suaugusiems. Programa prasideda dviejų smagių jūrų kotikų pasirodymu, kurie žongliruoja sviedinukais, suka žiedus, viliojančiai pliaukši pelekais. Po to vandens arenoje pasirodo delfinai. Jie šokinėja per žiedus, svaidosi kamuoliu, sokinėja beveik iki lubų ir net šoka lambadą. Labiausiai kvapą gniaužiantis pasirodymas – tai važinėjimasis ant delfinų. Jie savo nosimis pakelia trenerius iš vandens ir praveža per baseiną, susidaro įspūdis, kad žmonės tiesiog čiuožia vandeniu, sukeldami didelę bangą.

Nakvynė Phuketo viešbutyje.

9-12 dienos. Puketas garsus savo paplūdimiais ir puikiai išvystytais kurortais, vaizdingais koraliniais rifais ir užutėkiais, uolomis ir švaria jūra. Turistams čia sukurtos visos sąlygos, kokių tik galima pageidauti. Didelė salos dalis padengta tropiniais miškais, kas derinyje su kriokliais, parkais, kokoso plantacijomis daro Phuketą idealia vieta poilsiui ir ekskursijoms po džiungles.

13 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Pukete. Nuvežimas į oro uostą. Skrydis lėktuvu į Bankoką. Vakare skrydis į Rygą.

Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti programos eiliškumą ir lankomus objektus.

PROGRAMOJE NUMATYTAS APGYVENDINIMAS ŠIUOSE VIEŠBUČIUOSE (viešbučiai Krabi ir Pukete pateikiami Jūsų pasirinkimui pagal kambarių prieinamumą):

Bankokas: Karnmanee Palace 3* – viešbutis, esantis patogioje vietoje, 5 min. kelio važiuojant nuo metro stoties Saphan Khwai ir 10 min. kelio važiuojant nuo Išeiginės dienos turgaus. Svečių laukia atviras baseinas, masažo paslaugos ir nemokamas Wi-Fi. Visuose erdviuose kambariuose yra balkonai ir svečių kampelis, Be to, juose įrengti kondicionieriai ir vonios kambariai su voniomis. Svečių patogumui yra mini baras ir fenas.

Krabi: Sabai Resort 2+* – atskirų namelių – bungalų – kompleksas. Graži išpuoselėta teritorija su tropiniais augalais. Viešbučio teritorijoje yra baseinas ir restoranas. Kiekviename bungale yra optimalus rinkinys visko, kas būtina: viena arba dvi lovos, šaldytuvas, spinta, terasa, dušas, tualetas.

Puketas: Patong Hemingways Hotel 3* – viešbutis išsidėstęs judrioje Soi Sansabai gatvėje, restoranų, parduotuvių ir naktinių klubų apsuptyje. Viešbutis yra už 3 min. kelio pėsčiomis nuo prekybos centro Jungceylon ir gatvės Bangla-roud. Iki paplūdimio Patong gali nueiti per 5 minutes. Svečių paslaugoms šiuolaikiniai kambariai ir nemokamas parkavimas.

Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.

Atkreipkite dėmesį! Jeigu Jūsų kelionės data per Kalėdas arba Naujųjų metų šventes, viešbutyje gali būti pritaikoma priemoka už šventinius pietus arba vakarienę.

JŪSŲ POILSIO METU KRABI SALOJE MES SIŪLOME:

Kelionė po Krabi salas (ekskursija už 1500 THB ~ 40 EUR priemoką):
Atskira grupinė iškyla po Krabi provincijos salas. Iškyla visai dienai, su salų, paplūdimių lankymu, maudynės su kauke prie koralinio rifo ir pietūs. Atskira valtis ir speciali programa su visų pačių gražiausių ir garsiausių vietų ir salų Ao Nango akvatorijoje lankymu. Į programą įeina Podo salos lankymas – garsios savo paplūdimiu su baltu smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu, Gai arba Čiken sala – kuri pavadinta uolos, kuri nuostabiai panaši į vištos galvą, garbei. Šalia Čiken salos yra viena iš geriausių vietų paviršiniam nardymui (plaukiojimas su kauke) su turtingu ir spalvingu povandeniniu pasauliu. Be didelių Podo ir Čiken salų bus sustojama daugybėje smulkių negyvenamų ir vaizdingų tropinių salų. Kelionės pabaigai – garsus visame pasaulyje Raili pusiasalis, pasiekti kurį galima tik vandeniu (iš žemyno pusės jį supa nepraeinamos uolos) ir kuriame yra Pranango paplūdimys – įeinantis į gražiausių pasaulio paplūdimių dvidešimtuką.

Nacionalinio parko Pi-Pi salos IR Garsioji lagūna Maja Bei (ekskursija už priemoką 1500THB ~ 40 EUR):
Nuvežimas į įlankos prieplauką Ao Hang. Išvykimas greitaeigiu kateriu į turą po pačias garsiausias Adamanų jūros salas. Bamboo Island lankymas – puiki sala su krištolinio švarumo vandeniu ir sniego baltumo smėliu. Laikas poilsiui, maudymuisi ir plaukiojimui su kauke – 45 minutės. Viking Cave apžiūra – garsios Pi-Pi Lej salos olos, kur įsikūrę jūros čigonai, renkantys kregždžių lizdus – rafinuotą ir brangų delikatesą. Lohsamah Bay – unikali ir vaizdinga lagūna, esanti Pi-Pi Lej salos viduryje. Galimybė paplaukioti su kauke. Maya Bay Phi Phi Ley – lankymas, ko gero, paties garsiausio ir efektingiausio paplūdimio pasaulyje, kuriame vyko filmavimas to paties pavadinimo filmo su Leonardo Di Kaprio pagrindiniame vaidmenyje (The Beach – paplūdimys). Salos Pi-Pi Don lankymas. Pietūs restorane (švediškas stalas, europietiška ir tajų virtuvė. Pi Leh Bay – dar viena pasakiška garsiojo salyno Pi-Pi įlanka. Galimybė paplaukioti su kauke. Monkey Beach – laukinių beždžionių paplūdimys. Puiki galimybė stebėti ir pamaitinti beždžiones. Laisvalaikis prieš vykstant atgal. Keliaujama komfortabiliu greitaeigiu kateriu. Visos kelionės metu bus nemokamai dalinami gėrimai. Grįžtant atgal – švieži tropiniai vaisiai.

Taip pat vietoje Jūs galėsite susipažinti su kitomis ekskursijomis ir iškylomis (smaragdiniai ežerai, karštieji šaltiniai, kriokliai, kelionės per džiungles, žvejyba, laipiojimas uolomis, daivingas, salynai Similan ir Surin, sala Phuket ir kit.).

JŪSŲ POILSIO METU PUKETO SALOJE MES SIŪLOME:

Koralų sala Coral Island ir Racha Island (ekskursija už 1500 THB ~ 40 EUR priemoką).
Koralų sala (Coral Island) ir sala “Paja” (Racha Island), gražios salos su sniego baltumo smulkiu smėliu, prabangia tropine augalija, pritrenkiančiai gražiais koraliniais rifais, sekliu įbridimu į vandenį ir absoliučiai ramia žydra jūra. Čia, šioje unikalioje planetos vietoje, iš tikrųjų yra žemiškasis Edeno sodas. Palmių giraičių tyloje su kvepiančiais gėlių laukais, kur savo giesmes gieda egzotiški paukščiai, Jūs prarasite laiko pojūtį. Jis tarsi sustojo čia ir prasidėjo amžina palaimos ir gerovės būsena.

Unikalus salynas iš trijų salų KohKhai (ekskursija už 1500 THB ~ 40 EUR priemoką).
Viena iš salos įžymybių- delfinai. Juos galima sutikti visai netoli nuo kranto. Šie nuostabūs gyvūnai atsiranda ištisomis grupėmis, iš karto atkreipdami į save dėmesį. Vietiniu dialektu salos pavadinimas „Ко Кchai Nok“ verčiamas kaip „milijono žuvelių salos“. Pakrantės vandenyse tikrai daug smulkių jūrų gyventojų. Čia egzistuoja netgi tradicija maitinti šiuos gyvūnus, mėtant pašarą. Tiems, kas nori gerai įdegti, galima pasilepinti paplūdimyje.

Pasaulinio garso salynas Similanas (ekskursija už priemoką nuo 2800 THB ~ 70 EUR).
Similano salos – vienas iš pačių nuostabiausių Tailando jūros nacionalinių parkų. Pats faktas, kad šios salos įeina į geriausių vietų pasaulyje daivingui dešimtuką jau daug ką pasako. Matomumas po vandeniu geru oru siekia rekordinius 50 metrų! Similanai – tai turtingiausias Andamanų jūros povandeninis pasaulis ir nepriekaištingai balti smėlio paplūdimiai. Šios devynios salos pažymėtos UNESCO dar ir kaip viena iš pačių gražiausių vietų planetoje.

Laukinė salų gamta taip pat nei vieno nepaliks abejingu. Didesniąją salos dalį užimančiuose miškuose galima sutikti skraidančių pelių, driežų, ir kitų rūšių gyvūnų. Tokioje atmosferoje lengva pasijusti pionieriumi.

Tikriems gamtos vertintojams – Surin salynas (ekskursija už priemoką nuo 3000 THB ~ 80 EUR).
Penkios nuostabios savo grožiu salos sudaro Surin jūros nacionalinį parką, kuris randasi už 60 kilometrų nuo žemyno ir už 5 km nuo Tailando-Birmos jūrų sienos. 1981 m. liepos 9 d. jis buvo paskelbtas nacionaliniu parku. Pagrindinė sala Surin Nuea yra namai 150 mokenų arba „jūros čigonų“, kurie tvirtai įsikūrė čia prieš keletą paskutinių dešimtmečių. Jie save vadina „liūtų“ gentimi. Šie jūros keliautojai pasižymi primityviu gyvenimo būdu, nekreipdami dėmesio į pažangą šiuolaikiniame pasaulyje. Labiausiai žinoma Surino salos vieta yra Rišelje uola, nuostabi nardymo vieta, kur maitinasi gigantiški bangininiai rykliai ir mantai. Čia atplaukia dėti kiaušinių jūrų vežliai ir yra galimybė paplaukioti su šiais mielais ropliais.

Rojaus sala Tachai su sniego baltumo smėliu (Virgin Island) (ekskursija už priemoką nuo 3000 THB ~ 80 EUR).
Tachai (KohTachai) — nuošali rojaus sala, įeinanti į Similano salų draustinio sudėtį, jau užsitarnavo „Tajų Maldyvų“ reputaciją. Ji išsidėsčiusi atskirai nuo pagrindinio salyno maždaug už 20 km nuo jo į šiaurę. Antrasis pavadinimas — Sala Virgin (Virgin Island), buvo suteiktas neoficialiai už nesugadintą grožį ir švarumą. Sala turistų lankymui buvo atidaryta maždaug prieš 2 metus, kateriai atplaukia prie vienintelio paplūdimio Tachai ne arčiau kaip 20 metrų, toliau turistai pristatomi mažomis valtelėmis. Visa tai padaryta pirmykštės Tachai gamtos išsaugojimui. Mėgėjams paplaukioti su kauke ir pasigrožėti daugybe gražių žuvų geresnę vietą sunku būtų surasti! Tachai apsupta visa virtine koralų rifų, kur galima sutikti pačių įvairiausių Andamanų jūros gyventojų! Vienintelis salos paplūdimys labai panašus į „baunti“ reklamą — sniego baltumo smėlis ir švariausias žydras vanduo!

Garsus ir grandiozinis šou Phuket Fansa Sea (bilietas su atvežimu nuo 1800 THB ~ 45EUR).
PhuketFantaSea – išsidėstęs Phuketo salos šiaurėje. Vienas iš pačių stambiausių Phuketo pramogų centrų, užimantis daugiau kaip 56 ha teritoriją, kurioje randasi gyvūnų albinosų zooparkas (balti tigrai, ožkos, paukščiai), parduotuvės su nacionaliniais tajų gaminiais ir padirbiniais, o taip pat didžiulis 4000 vietų restoranas, švediškas stalas, su įvairiais tajų ir europiečių virtuvių patiekalais. Svečiams siūlomas pažiūrėti pusantros valandos trukmės šou, apie Tailando vystymosi istoriją „Karalystės fantazija“, sukurtas pagal kultinių Las-Vego pasirodymų pavyzdį. Jūs tapsite batalinių scenų, dalyvaujant drambliams su nacionalinio kovinio meno elementais liudininkais. Šou taip pat pristatomi stebinantys savo technika akrobatiniai triukai, klounada, pirotechnikos efektai, optinės iliuzijos, fokusai, lazerių šou ir panašiai.

Pasaulinio garso šou apie tajų kultūrą – Siam Niramit (bilietas su nuvežimu nuo 1800 THB ~ 45 EUR).
Siam Niramit – pasirodymas, kuriame dalyvauja apie 100 artistų, tęsiasi 80 min., jis garsus savo grandioziniais specialiaisiais efektais. Veiksmo siužetas — patys reikšmingiausi Siamo karalystės istorijos įvykiai, šventės, mitai ir šalies kultūrinės tradicijos.Siam Niramit yra pasaulinio lygio, tai pasirodymas, kuris atveria žiūrovams tikrąją tajų tautos dvasią. Pasirodymo prieš žiūrovus metu šokyje iškyla mitų ir dievybių herojai. Į projektą buvo investuota apie 60 mln. dolerių Pramogų komplekso teritorija apima teatrą su 2000 vietų, tajų turistinį kaimą ir restoraną 1000 žmonių.

Tigrų veisykla Tiger Kingdom (bilietas su nuvežimu nuo 500 THB ~ 40 EUR).
Tigrų karalystė – tai apie 20 įvairaus amžiaus tigrų, kurie laisvai vaikšto po teritoriją arba savo aptvaruose, o lankytojai gali juos ramiai liesti, glostyti, apkabinti ir nusifotografuoti. Parke tigrams sukurtos sąlygos, maksimaliai priartintos prie natūralių, ir jie ten jaučiasi kaip namuose. Užsakius ekskursiją į Tiger Kingdom, Jūs padovanosite sau ir vaikams neperduodamus pojūčius ir unikalią galimybę pamatyti šiuos nuostabius gyvūnus iš arti, paliesti juos ir net pažaisti su mažais tigriukais. Tigriukus nuo jauno amžiaus augina specialiai paruošti dresuotojai. Nuo jauno amžiaus jie moko juos pasitikėti žmogumi. Su Jumis narve esantys darbuotojai visiškai užtikrina Jūsų saugumą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis lėktuvu Ryga – Bankokas– Ryga.
 • Registruotas bagažas iki 20 kg + rankinis bagažas iki 8 kg,
 • Skrydžio metu karšti užkandžiai ir gėrimai,
 • Išvažiavimai pagal programą (bagažas iki 15 kg!),
 • Apgyvendinimas viešbutyje Bankoke pagal programą, dviviečiame kambaryje,
 • Apgyvendinimas viešbučiuose Ao Nang (Krabi) pagal programą, dviviečiame kambaryje,
 • Apgyvendinimas viešbučiuose Pukete pagal programą, dviviečiame kambaryje,
 • Pusryčiai
 • Kelionė į Puketą aplankant „Delfinų šou“ ir „King kobra šou“
 • Vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos rusų kalba.

 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Viza (būtina)
 • Apžvalginė ekskursija po Bankoką su pietumis – 2000 THB (apie 50 EUR),
 • Pasivažinėjimas ant dramblių – 700 THB (apie 20 EUR),
 • Plaukimas bambukų plaustais miško upe Sok – 500 THB (apie 12 EUR),
 • Įėjimo bilietai į nacionalinį parką ir mokestis už vandens resursus lankant ežerą Chew Lan – 1500 THB (apie 35 EUR),
 • Pietūs ir vakarienė nacionaliniame parke Khao Sok – 1000 THB (apie 25 EUR),
 • Kelionė po Krabi salas – 1500 THB (apie 40 EUR),
 • Pi-Pi salos – 1500 THB (apie 40 EUR),
 • KohTachai (Virgin) sala – 3000 THB (apie 80 EUR),
 • Coral Island ir Racha Island salos – 1500 THB (apie 40 EUR),
 • Salyno Koh Khai salos– 1500 THB (apie 40 EUR),
 • Salyno Similan salos– 2800 THB (apie 70 EUR),
 • Salyno Surin salos– 3000 THB (apie 80 EUR),
 • Šou Phuket Fanta Sea – 1800 THB (apie 45 EUR),
 • Šou Siam Niramit Phuket – 1800 THB (apie 45 EUR),
 • Tigrų veislynas Tiger Kingdom – 1500 THB (apie 35 EUR).

Nurodyta ekskursijų kaina apskaičiuota grupei nuo 10 žmonių, esant mažesniam žmonių kiekiui arba individualiam užsakymui ekskursijų kaina gali pasikeisti.

 

SVARBU

Kelionei Jums bus reikalingas pasas, išduotas po 2002-06-30, galiojantis mažiausiai 6 mėnesius po sugrįžimo. Vaikams iki 18 metų būtinas ir gimimo liudijimas ir notaro patvirtintas įgaliojimas tuo atveju, jeigu vaikas keliauja be tėvų.

Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių operatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.

Kelionių organizatorius pasilieka sau teisę pakeisti akcijos laikotarpį, ypač pratęsti arba užbaigti akciją anksčiau nurodyto termino. Jeigu Jūs į kelionę vyksite vienas, tuomet turėsite papildomai primokėti už apgyvendinimą vienviečiame kambaryje. Priemokos kainą galite sužinoti kelionių agentūroje.

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt