Tailandas ir Kambodža NEPAMIRŠTAMOS DIENOS | GO tour Tailandas ir Kambodža NEPAMIRŠTAMOS DIENOS | GO tour

Tailandas ir Kambodža

NEPAMIRŠTAMOS DIENOS ĮVAIRIASPALVĖSE RYTŲ ŠALYSE

Trukmė: 15 dienų/ 14 naktų
Garantuotas išvykimas
Kelionės kaina – nuo 1185 EUR/asm.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Išskrendame iš Rygos oro uosto.

2 diena. Atvykimas į Bankoką. Pasų ir muitinės kontrolė, bagažo atsiėmimas. Susitikimas oro uoste su kelionių operatoriaus atstovu. Važiavimas į viešbutį. Laikas poilsiui. Naktis viešbutyje Papildomai galime pasiūlyti (savarankiškai arba suderinus su gidu): Aplankyti visame pasaulyje garsų Bangkoko rajoną – Кhao San. Gatvių prekyba, gyva muzika, liaudies verslai. Naktis Bangkoko viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas arba apžvalginė ekskursija po Bankoką (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį). Ekskursijos programoje – Ryto Aušros šventykla WatArun, Gulinčio Budos šventykla WatPho, Karalių rūmai –Smaragdinio Budos šventykla. Iškyla tajų motorinėmis valtimis Bankoko kanalais. Pietūs. Brangenybių galerijos ir brangakmenių apdirbimo centro lankymas. Pasiplaukiojimas Tailandietiškomis motorinėmis valtimis Bankoko kanalais. Pietūs. Apsilankymas brangakmenių apdirbimo fabrike. Naktis viešbutyje, Bankoke.

4 diena. Laisvas laikas arba viena iš kelionių operatoriaus pasiūlytų ekskursijų (už papildomą mokestį), t. y. senovės Tailando sostinė – Ajutaja, Plaukiojantis turgus, Senovės miestas Muang Boran ir dar daugiau. Nuvežimas į Patają. Apgyvendinimas viešbutyje. Informacinis susitikimas su gidu. Naktis viešbutyje Patajoje.

5 diena. Ekskursijų programa „Kambodžos perlas“ – 2 dienos/ 1 naktis. (mokama atskirai – 3500 THB ~ 80 EUR). Anksti ryte išsikėlimas iš viešbučio ir išvykimas prie sienos Tailandas (Aranjapratet) – Kambodža (Poipet). Sustojimas pusryčiams. Sienos Tailandas – Kambodža kirtimas, Išvykimas į miestą Siemreabas. Kompleksiniai pietūs restorane. Apžvalginė ekskursija po miestą (Karališkoji rezidencija ir parkas, Genocido muziejus). Krokodilų fermos lankymas. Apgyvendinimas viešbutyje. Poilsis. Juvelyrinės ir suvenyrų parduotuvės lankymas Vakarienė restorane (švediškas stalas daugiau nei 100 patiekalų). Khmerų tautinių šokių programa „Apsara“. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Ekskursija į Ankoro šventyklų kompleksą: Šventyklos Angkor Bat, Ta Prom, Та Кео, Dramblių ir raupsuotojo Karaliaus Terasos, Bayon. Kompleksiniai pietūs restorane parduotuvė – kavinė. Kojų masažas (20 min.). Išvažiavimas prie sienos. Šilko ferma. Sienos kirtimas. Grįžimas į viešbutį Patajoje.

7 – 10 dienos. Poilsis Patajoje. Susitikimas su turizmo operatoriaus atstovu. Įtrauktos nemokamos ekskursijos – Patajos miesto apžiūra, gyvačių fermos lankymas, Budos kalnas su šventyklos lankymu, suvenyrų parduotuvės ir brangakmenių apdirbimo fabrikas. Taip pat, vietoje galima bus įsigyti šiuos renginius ir ekskursijas (apmokama atskirai): Transvestitų šou, botanikos sodas Nong Nooch, žvejyba, vandens motociklai ir parasparniai, tigrų zoologijos sodas Sri Racha, išvyka į Ko Samet salą ir dar daugiau.

11 – 14 dienos. Pusryčiai viešbutyje. Išsikėlimas iš viešbučio ir kelionė į Ko Čango salą. Kelionės laikas apie 4 val. (autobusas + keltas). Apgyvendinimas viešbutyje. Vėliau – laisva diena ir susitikimas su vietiniu rusakalbiu kelionių operatoriaus atstovu (susitikimas galimas ir kitą dieną). Taip pat vietoje bus galima įsigyti tokius renginius ir ekskursijas (mokama atskirai): motociklų nuoma savarankiškoms iškyloms po salą, safari ant dramblių, iškyla į kaimynines salas, žvejyba ir t.t.

15 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Ko Čange. Vykimass į oro uostą.

SVARBU! Kompanija pasilieka teisę keisti ekskursijų programą lankomus objektus.

VISI IŠVYKIMAI GARANTUOTI!

Tailandas – viena iš gražiausių šalių Azijos Pietryčiuose, pilna nuostabių architektūros paminklų, gamtos grožybių, puikių paplūdimių ir kitų įdomių vietų. Turistus traukia ir audringas naktinis gyvenimas, įvairios pramogos, kulinariniai ypatumai ir tautinis Siamo karalystės koloritas, kaip senovėje vadinosi gražus ir paslaptingas Tailandas. Pasakiška Kambodžos karalystė – savita šalis su turtingiausia kultūra ir istorija.

 

PROGRAMOJE NUMATYTAS APGYVENDINIMAS ŠIUOSE VIEŠBUČIUOSE:

Bankokas: Karnmanee Palace 3* – viešbutis patogiai išsidėstęs 5 minučių važiavimo atstumu nuo metro stoties Saphan Khwai ir 10 minučių važiavimo atstumu nuo išeiginės dienos turgaus Čatučak. Svečių laukia atviras baseinas, masažo paslaugos ir nemokamas Wi-Fi. Visuose erdviuose kambariuose yra balkonai ir svečių kampelis. Be to, juose yra kondicionieriai ir vonios kambariai su vonia. Svečių patogumui yra mini baras ir fenas.

Pataja: Ambassador City Jomtien 3* – didžiulis viešbučių kompleksas, išsidėstęs tiesiai paplūdimyje Jomtien Beach. Viešbutyje yra keletas baseinų ir daugybė korpusų su įvairių tipų kambariais, nuo standartinių (InnWing), iki liukso (OceanWing). Šalia viešbučio yra daugybė parduotuvių, restoranų ir tajų masažo salonų.

Koh Changas: Penny’s Resort 3* – bungalų kompleksas išsidėstęs ramioje vaizdingoje vietoje Hat Kai Mook Bay paplūdimyje. Graži ir prižiūrėta žalia teritorija su baseinu ir restoranu. Visuose kambariuose yra kondicionieriai ir rinkinys viso to, kas būtina gyvenimo komfortui. Viešbučiui vadovauja šeimininkas iš Vokietijos.

Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių operatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokį paties arba aukštesnio lygio viešbutį.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Skrydis lėktuvu Ryga – Bankokas – Ryga

Registruotas bagažas iki 20 kg + rankinis bagažas iki 8 kg

Skrydžio metu karšti užkandžiai ir gėrimai

Išvažiavimai pagal programą (bagažas iki 15 kg)

Apgyvendinimas viešbutyje Bankoke pagal programą,viena vieta dviviečiame kambaryje,

Apgyvendinimas viešbučiuose Patajoje pagal programą, viena vieta dviviečiame kambaryje,

Apgyvendinimas viešbučiuose Ko Čange pagal programą, viena vieta dviviečiame kambaryje,

Pusryčiai,

Vietinio kelionių operatoriaus atstovo paslaugos rusų kalba.

 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS (pagal pageidavimą):

Apžvalginė ekskursija po Bangkoką su pietumis – 2000 THB (maždaug 50 EUR)

Dviejų dienų programa „Kambodžos perlas“ – 3500 THB (maždaug 80 EUR)

Kambodžos viza – 2000 THB (apie 50 eur)

 

ATKREIPKITE DĖMESĮ

Jeigu Jūs nenorite dalyvauti ekskursijų programoje „Kambodžos perlas“ (2 dienos/1 naktis), tai Jums reikės primokėti už papildomą apgyvendinimą viešbutyje Patajoje (2500 THB/žm., apie 60 EUR).

Jeigu Jūs vykstate į kelionę vienas, tuomet bus būtina primokėti už gyvenimą vienviečiame kambaryje. Priemokos kainą galima sužinoti kelionių operatoriaus biure.

Kelionei Jums bus reikalingas pasas, išduotas po 2002-06-30, galiojantis mažiausiai 6 mėnesius po grįžimo. Vaikams iki 18 metų būtinas ir gimimo liudijimas ir notaro patvirtintas įgaliojimas tuo atveju, jeigu vaikas keliauja be tėvų.

Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių operatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.

Jeigu kelionės datos patenka į Kalėdines ar Naujų Metų šventes, viešbutyje gali būti būtina priemoka už šventinius pietus arba vakarienes. Priemokos suma pasitikslinkite agentūroje.

Reikalinga viza Tailandui ir Kombodžai.

 

Daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 674 65480
Arba rašykite info@gotour.lt