Svarbi informacija keliaujantiems | GO tour Svarbi informacija keliaujantiems | GO tour

Svarbi informacija keliaujantiems

Kelionės dokumentai

check_in_cropped_versionVykstant į ES šalis su savimi pakanka turėti ID kortelę, kuri turi galioti ne trumpiau kaip 3 mėn. Nuo grįžimo iš kelionės datos.

Keliaujant į tas šalis, kurios nepriklauso šengeno zonai, būtina su savimi turėti pasą. Jūsų dokumentas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėn. nuo grįžimo iš kelionės dienos.

Vizos

Lietuvos piliečiams keliaujant į Šengeno zonos valstybes, viza nereikalinga. Tačiau norint aplankyti tokias šalis, kaip Egiptas, Tailandas viza yra būtina. Dėl kainų, vizos pagaminimo terminų ir kitos išsamesnės informacijos teiraukitės „GO tour“ specialistų arba ieškokite informacijos įmonės tinklapyje www.gotour.lt

Draudimas

Prieš vykstant į kelionę, neprivaloma, bet rekomenduojama įsigyti kelionės medicininių išlaidų draudimą. „GO tour“ kompanijos specialistai visada jums patars ir parinks tinkamiausią ir Jūsų kelionės tipui reikalingiausią draudimą. Daugiau informacijos apie draudimą ir jo rūšis skaitykite „Go tour“ tinklapyje www.gotour.lt

Bagažas

Jei nėra nurodyta kitaip, kiekvienam keleiviui, vyresniam nei 2 metai,  užsakomasiais skrydžiais nemokamai galima gabentis iki 20 kg. registruoto bagažo ir iki 5 kg. rankinio bagažo. Jei kelių asmenų daiktai vežami viename bagaže, jis negali viršyti 32 kg. svorio. Kūdikui iki 2 metų, galima vežtis 10 kg. nemokamo registruoto bagažo ir vieną vaikišką vežimėlį.

Jei skrendate su reguliariosiomis avia linijimos, rankinio ir registruoto bagažo svoris ir matmenys yra nustatomos kiekvienų avia linijų nuožiūra. Tad daugiau informacijos ieškokite „GO tour“ tiklapyje www.gotour.lt arba klauskite įmonės specialistų.

Registracija į skrydį

Kai skrendate užsakomaisiais reisais, ir jei nėra nurodyta kitaip, oro uoste patartina būti ne vėliau kaip 2 val. iki skrydžio, kad liktų pakankamai laiko visiems registracijos formalumams susitvarkyti.
Jei skrendate su regurialiomis avia linijomis, paprastai Jums reikia iš anksto turėti registracijos į skrydį dokumentus, kuriuos Jums atspausdina „GO tour“ specialistai. Tačiau būna ir išimčių priklausančių nuo avia linijų. Daugiau informacijos ieškokite www.gotour.lt arba klauskite savo kelionių agento.