Atostogos Kokino Nero kurorte nuo 168 EUR | GO tour Atostogos Kokino Nero kurorte nuo 168 EUR | GO tour

Atostogos Kokino Nero kurorte nuo 168 EUR

Posted By on 2018 balandžio 30

Studia Andromahi 2*
Kelionės data: 04.07 – 12.07.2018
Maitinimas: RO
Kaina – 168 EUR

Studija įsikūrusi pačiame Kokino Nero miestelio centre, todėl šalia viešbučio rasite daugybę parduotuvių, kepyklėlę ir užeigą. Kokkino Nero jau tapusi pamėgta Lenkijos turistų vieta. Užeigoje, parduotuvėje ir paplūdimyje kalba lenkiškai. Vakarais yra galimybė pašokti vietiniame gerame klube King Size. Vasara ši vieta tampa gyva, čia atvyksta garsūs Šiaurės ir Rytų Europos muzikantai. Čia daug žalumos, pasivaikščiojimo takų, gydomojo vandens šaltinių. Netoli jūros rasite puikių užkandinių, kavinių, kuriuose galima pavakarieniauti už maždaug 7-10 EUR. Iki oro uosto 3 h kelio.

Hlidi 3*
Kelionės data: 13.06 – 21.06.2018
Maitinimas: RO
Kaina – 255 EUR

Tik 150 m iki Kokino Nero centro, kur rasite kelias parduotuves, kepyklėlę ir jaukias vietines tavernas, esančias šalia jūros, siūlančias nebrangų ir kokybišką maitinimą. Daugumoje parduotuvių ir tavernų galėsite susikalbėti lenkiškai, užsisakyti populiariausių lenkiškų patiekalų. Kokino Nero pulsuoja išskirtiniu gyvenimo ritmu: vakarais visi susiburia ,,King Size” klube, kuriame vyksta šokiai, muzikos vakarai, kiti įdomūs užsiėmimai. Kokino Nero neįtikėtinai žalia vieta, kurioje galėsite pasivaikščioti romantiškais senovės tvirtovių griuvėsiais ir alyvmedžiais apaugusiomis kalvomis. Netoliese yra mineralinio vandens šaltiniai. Iki oro uosto 3 h kelio.

Kalypso 3*
Kelionės data: 26.09 – 03.10.2018
Maitinimas: RO
Kaina – 314 EUR

Jaukus, stilingai įrengtas viešbutis, įsikūręs puikioje vietoje – prie pagrindinės Kokino Nero gatvės. Netoli viešbučio, vos už 100 m rasite kepyklėlę ir parduotuvių. Šis kaimelis itin pamėgtas lenkų turistų. Vasarą ši vieta tampa gyvybinga. Jus lydės ne tik graikų svetingumas ir lepins šilta jūra, bet aptiksite nemažai lenkų kultūros akcentų (patiekalai kavinėse, lenkų kalba kalbantys pardavėjai, o vakarais kviečiame apsilankyti šokiuose ,,King Size” klube, kur galėsite išgerti lenkiško alaus arba Žubruvkės. Prie jūros rasite puikių užkandinių, kavinių, kuriuose galima skaniai ir nebrangiai pavalgyti: pietūs kainuos 7-10 EUR. Pervežimas oro uostas viešbutis trunka apie 3 valandas.

Į kainą įskaičiuota: tiesioginis skrydis iš Vilniaus, rankinis 5 kg. ir registruotas 20 kg. bagažas, pervežimas iki viešbučio, atstovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota: miesto mokestis, kuris siekia 3-5 EUR asmeniui / savaitei. Šį mokestį pageidautina susimokėti prieš apsistojant viešbutyje.

Dėl kitų galimų kelionės datų TEIRAUTIS !!!

Susidomėjus daugiau informacijos teirautis tel.nr. +370 67465480
Arba rašykite info@gotour.lt